Zobacz, gdzie napotkasz utrudnienia w ruchu

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Tegoroczne lato w naszym mieście upływa między innymi pod banderą robót drogowych. Mamy dla Was informacje, gdzie napotkacie utrudnienia w ruchu.

Jest przynajmniej kilka lokalizacji, które obfitują w mniejsze lub większe roboty drogowe. Jak zawsze przy tego typu działaniach bywa, wiąże to się z utrudnieniami w ruchu.

– Ulica Kutnowska – od 29 lipca trwa remont nawierzchni co wiąże się z ruchem wahadłowym z użyciem sygnalizacji świetlnej.
– Ulica Szpitalna – do 23 sierpnia będzie całkowicie zamknięty 400 metrowy odcinek mocno wyeksploatowanej drogi na stromym stoku przed placówką na Winiarach (odcinek od ulicy Parowa do Medycznej). W tym czasie kierowcy będą musieli korzystać z objazdów przez ul. Medyczną oraz Dobrzyńską i al. Kobylińskiego.
– Ul. Kossobudzkiego – od 14 lipca obowiązuje tymczasowa organizacja ruchu, a remont jezdni, patrząc od ulicy Rembielińskiego jest podzielony na pół.
– Al. Armii Krajowej – roboty drogowe dosyć poważnie paraliżują ruch na Podolszycach. Przez cały sierpien wyłączony z ruchu jest lewy pas tej ulicy w kierunku od ronda na skrzyżowaniu ulic Armii Krajowej – Sikorskiego – Batalionu Parasol do skrzyżowania ulic Wyszogrodzka – Armii Krajowej. Prace mają potrwać do końca września.
– Ul. Medyczna – Wodociągi Płockie prowadzą prace związane z instalacją komór technologicznych usytuowanych w pasie jezdni w kierunku do centrum miasta.
– Ul. Kazimierza Wielkiego – trwają prace kanalizacyjne.
– Rondo Wojska Polskiego – prace związane z budową łącznika.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji