Kolejna gra miejska w Płocku

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Zabawa dla płocczan odbędzie się w sobotę, 30 sierpnia. W grze trzeba będzie wykazać się nie tylko umiejętnościami praktycznymi, ale także wiedzą teoretyczną o płockim sporcie.

Do udziału w grze miejskiej organizatorzy zapraszają czteroosobowe drużyny, które według wymogów muszą składać się przynajmniej z jednej kobiety i jednej osoby pełnoletniej. Zbiórka zawodników odbędzie się na Kąpielisku Miejskim Sobótka w przedostatni dzień sierpnia o godzinie 9.30. Tam organizatorzy podadzą zespołom szczegółowe instrukcje gry. Ostatni punkt rywalizacji to Stadion Miejski im. B. Szymańskiego.

Po drodze zespoły muszą zaliczyć zadania na wybranych obiektach sportowych w Płocku. Organizatorzy zalecają drużynom przygotowanie się na uprawianie różnych dyscyplin, łącznie ze sportami wodnymi, walki oraz drużynowymi. Na obiektach każda z ekip, po wykonaniu zadania praktycznego i teoretycznego, otrzyma odpowiednią ilość punktów. Zwycięży ta drużyna, która zmieści się w regulaminowym limicie czasu i uzyska największą ilość punktów.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji