REKLAMA

Znamy pierwszy premierowy tytuł w nowym sezonie teatralnym!

REKLAMA

Już we wrześniu płocki teatr znów będzie tętnił życiem. Wrócą ulubione spektakle widzów, aktorzy, rozpocznie się nowy sezon teatralny 2016/2017. I jak co roku, tak również tym razem, nie może zabraknąć w nim premier. „Arszenik i stare koronki” to pierwszy spektakl, który pojawi się w Teatrze Dramatycznym 18 września.

„Arszenik i stare koronki” to kryminał, który oprócz grozy, dostarczy widzom wiele śmiechu i żartów. W pobliżu cmentarza, w małym domku na Brooklynie, mieszkają dwie szacowne, starsze panie – Abby i Marta. To miłe, serdeczne siostry, które w każdej sytuacji oferują swoją pomoc. Wraz z nimi mieszka jeszcze ich siostrzeniec Teddy. Nikt nie odkrył dotąd tajemnicy, dlaczego w swoim przekonaniu uważa się on za Napoleona. Pewnej nocy dzieje się coś niezwykłego… W tym „zwyczajnym” domu zjawiają się nieproszeni goście. Co wydarzy się  dalej? Kim będą niezapowiedziane osoby? I jak ich wizyta odmieni życie głównych bohaterów?

W rolach głównych wystąpią aktorki, które w spektaklu „Pierwsza młodość” podbiły serca widzów – Grażyna Zielińska i Hanna Zientera. Obok nich, zobaczymy również aktorów płockiego Teatru Dramatycznego oraz tytułową Złośnicę z powieści Szekspira.Ten spektakl z pewnością zagwarantuje wam chwile grozy połączone z niespodziewanymi zwrotami akcji i humorem. Przypomnijmy, „Arszenik i stare koronki” pojawią się w płockim teatrze już 18 września!

 

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU