Znamy pierwszy premierowy tytuł w nowym sezonie teatralnym!

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Już we wrześniu płocki teatr znów będzie tętnił życiem. Wrócą ulubione spektakle widzów, aktorzy, rozpocznie się nowy sezon teatralny 2016/2017. I jak co roku, tak również tym razem, nie może zabraknąć w nim premier. “Arszenik i stare koronki” to pierwszy spektakl, który pojawi się w Teatrze Dramatycznym 18 września.

“Arszenik i stare koronki” to kryminał, który oprócz grozy, dostarczy widzom wiele śmiechu i żartów. W pobliżu cmentarza, w małym domku na Brooklynie, mieszkają dwie szacowne, starsze panie – Abby i Marta. To miłe, serdeczne siostry, które w każdej sytuacji oferują swoją pomoc. Wraz z nimi mieszka jeszcze ich siostrzeniec Teddy. Nikt nie odkrył dotąd tajemnicy, dlaczego w swoim przekonaniu uważa się on za Napoleona. Pewnej nocy dzieje się coś niezwykłego… W tym “zwyczajnym” domu zjawiają się nieproszeni goście. Co wydarzy się  dalej? Kim będą niezapowiedziane osoby? I jak ich wizyta odmieni życie głównych bohaterów?

W rolach głównych wystąpią aktorki, które w spektaklu “Pierwsza młodość” podbiły serca widzów – Grażyna Zielińska i Hanna Zientera. Obok nich, zobaczymy również aktorów płockiego Teatru Dramatycznego oraz tytułową Złośnicę z powieści Szekspira.

Ten spektakl z pewnością zagwarantuje wam chwile grozy połączone z niespodziewanymi zwrotami akcji i humorem. Przypomnijmy, “Arszenik i stare koronki” pojawią się w płockim teatrze już 18 września!

 

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji