REKLAMA

Znamy finalistów płockiej bitwy freestyle-owej [ZDJĘCIA]

REKLAMA

W czwartek, 31 lipca, w Wiślanej Lagunie odbyła się pierwsza część trzeciej edycji Płockiej Bitwy Freestylowej. Wśród najlepszej czwórki jest płocczanin.

Do freestylowych potyczek przystąpiło niemal 40 zawodników. Wśród nich debiutanci oraz legendy polskiej improwizacji, jak Czeski czy Gix. W jury zasiedli Bonez, Wujek Samo Zło oraz Ematei. Poziom był naprawdę zróżnicowany. Odkryciem imprezy został niejaki Gruby, który stworzył niesamowite show, na co złożył się nietuzinkowy ruch sceniczny oraz dobór panczlajnów podczas baraży. Gruby doszedł aż do ćwierćfinałów, co przy poziomie zawodników jest bardzo dobrym wynikiem.

Półfinały to starcie prawdziwych sportowców, jeżeli chodzi o improwizowany dobór słów. Tu doskonały występ freestylowca z naszego miasta, Wojtka. Każdy jego pokaz podczas czwartkowych eliminacji robił ogromne wrażenie na sędziach. Wojtek ma za sobą dosyć duże osiągnięcia we freestyle’u. Ostatecznie do półfinału III Edycji Płockiej Bitwy Freestylowej przeszli: Czeski, Wojtek, Arow oraz Edzio.Jednym z kryteriów bitwy było mocne ograniczenie przekleństw. Maksymalnie można było zabluźnić dwa razy – dla osób mocno przekraczających ten przepis były karne pompki.

Finały w piątek na głównej scenie Polish Hip-Hop Festival.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU