Znamy finalistów płockiej bitwy freestyle-owej [ZDJĘCIA]

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

W czwartek, 31 lipca, w Wiślanej Lagunie odbyła się pierwsza część trzeciej edycji Płockiej Bitwy Freestylowej. Wśród najlepszej czwórki jest płocczanin.

Do freestylowych potyczek przystąpiło niemal 40 zawodników. Wśród nich debiutanci oraz legendy polskiej improwizacji, jak Czeski czy Gix. W jury zasiedli Bonez, Wujek Samo Zło oraz Ematei. Poziom był naprawdę zróżnicowany. Odkryciem imprezy został niejaki Gruby, który stworzył niesamowite show, na co złożył się nietuzinkowy ruch sceniczny oraz dobór panczlajnów podczas baraży. Gruby doszedł aż do ćwierćfinałów, co przy poziomie zawodników jest bardzo dobrym wynikiem.

Półfinały to starcie prawdziwych sportowców, jeżeli chodzi o improwizowany dobór słów. Tu doskonały występ freestylowca z naszego miasta, Wojtka. Każdy jego pokaz podczas czwartkowych eliminacji robił ogromne wrażenie na sędziach. Wojtek ma za sobą dosyć duże osiągnięcia we freestyle’u. Ostatecznie do półfinału III Edycji Płockiej Bitwy Freestylowej przeszli: Czeski, Wojtek, Arow oraz Edzio.

Jednym z kryteriów bitwy było mocne ograniczenie przekleństw. Maksymalnie można było zabluźnić dwa razy – dla osób mocno przekraczających ten przepis były karne pompki.

Finały w piątek na głównej scenie Polish Hip-Hop Festival.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji