REKLAMA

Zmarł były wiceprezydent Płocka

REKLAMA

– Każde nowe miejsce wzbogaca o nowe refleksje. Jestem ciekawy świata i poznawanie go daje mi szansę pełniejszego przeżywania wszystkiego, co dzieje się tu i teraz. Na moje odkrycie czeka Daleki Wschód i Wietnam – mówił nam rok temu Dariusz Ciarkowski, były wiceprezydent Płocka. Zmarł nad ranem, 2 września.

Zanim został wiceprezydentem Płocka, był Członkiem Zarządu Mazowieckiej Agencji Energetycznej (MAE – od 2010 roku), jednak przez wiele lat kojarzony był z Telekomunikacją Polską, w której pełnił m.in. funkcję dyrektora Pionu Utrzymania Sieci TP Teltech (2008-2010). Drogę zawodową w TP zaczynał w 1995 roku od specjalisty ds. marketingu, pełniąc jednocześnie w latach 1995-1998 funkcję dyrektora biura Związku Gmin Regionu Płockiego. W 1996 roku awansował na stanowisko kierownika Działu Marketingu Telekomunikacji Polskiej w Płocku, by rok później zostać zastępcą dyrektora Zakładu ds. Usług TP w Płocku. W 2000 roku rozpoczął pełnienie obowiązków dyrektora obszaru Pionu Obsługi Klientów, dwa lata później dyrektora obszaru Pionu Klientów Indywidualnych, a w 2005 – dyrektora Regionu Technicznej Obsługi Klienta TP w Warszawie. W 2010 roku rozstał się z branżą telekomunikacyjną, przechodząc do Mazowieckiej Agencji Energetycznej.

Jeszcze rok temu Dariusz Ciarkowski brał udział w Szopce Noworocznej
Jeszcze rok temu Dariusz Ciarkowski brał udział w Szopce Noworocznej

Dariusz Ciarkowski pochodził z Drobina, gdzie urodził się w 1957 roku. Był absolwentem Politechniki Warszawskiej, którą kończył na Wydziale Elektroniki (specjalność: telekomunikacja). Swoje wykształcenie uzupełniał studiami podyplomowymi na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, na Wydziale Zarządzania i Marketingu w Wyższej Szkole Informatyki Stosowanej i Zarządzania, a także w Akademii Zarządzania Telekomunikacji Polskiej oraz Wyższej Szkole Handlu i Prawa im. R. Łazarskiego w Warszawie (MBA). W swojej bogatej karierze zawodowej poznał także tajniki zawodu nauczyciela (w Zespole Szkół w Drobinie/Zespół Szkół w Sierpcu) oraz… burmistrza. Tę ostatnią funkcję pełnił bowiem w latach 1992-1995 w Urzędzie Miasta i Gminy w Drobinie.

Wśród swojego hobby Dariusz Ciarkowski wymieniał ciężkie motocykle, film oraz literaturę z zakresu zarządzania.

Płock na szlaku. Dariusz Ciarkowski: Na karnawał do Rio, patrząc na zachód słońcaZ powodów zdrowotnych, zrezygnował rok temu z funkcji wiceprezydenta. Zmarł po nieudanym przeszczepie płuc.

Rodzinie i bliskim składamy najszczersze kondolencje.

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 1

  1. adam says:

    Niech mu ziemia lekką będzie , przeszczep płuc załatwić można, życia niestety nie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Przeczytaj

Reklama

REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU