REKLAMA

ZDWÖRZTERSEE z automiłośnikami VAG

REKLAMA

Płocka grupa vwlifestyle zorganizowała zlot dla VAG Maniaków, który w tym roku odbył się pod nazwą „ZDWÖRZTERSEE”. Nazwa inspirowana jest oczywiście miejscem zlotu – klimatyczną miejscowością Zdwórz. W sobotę 11 maja nad Jeziorem Zdworskim do godziny 13 pojawiło się ponad 70 samochodów z grupy VAG.

To już trzeci z rzędu zlot, organizowany przez płocką grupę, na którym pojawiają się entuzjaści i miłośnicy aut grupy VAG z całej Polski. Pogoda, niestety, spłatała organizatorom psikusa i – po kilku upalnych dniach – przywitała uczestników deszczem i niezbyt przyjazną aurą. Goście ratowali się grillowaniem i gorącą herbatą, po którą licznie ustawiali się przy pobliskim barze. Nie przeszkodziło to jednak w dobrej zabawie. Niewątpliwie pomogła w tym sama lokalizacja zlotu – ośrodek wypoczynkowy „RELAX” w Zdworzu znajduje się nad samym jeziorem, w pobliżu lasu.

Chyba nikogo nie zdziwi informacja, że wśród uczestników dominowali mężczyźni. I to dla nich największą atrakcją był „rzut dojazdówką”, czyli rzucanie kołem na odległość. Pomiary wzbudzały spore zainteresowanie, a rekordzista rzucił na odległość ponad 5 metrów (nasz redakcyjny kolega, poza konkursem, prawie dogonił zwycięzcę uzyskując wynik 5 metrów – być może dlatego, że na co dzień rzuca palenie ;)).

Nie zabrakło również głosowania na auto zlotu, konkursu na największą „glebę” (czyli najbardziej obniżone nadwozie), konkurencji drużynowej na przeciąganie golfa czy wyścigów na dziecięcych rowerkach. Nowością w tym roku była nagroda, przyznawana przez organizatorów – wyróżnienie auta. Dla wszystkich zwycięzców w poszczególnych konkurencjach przygotowano nagrody i gadżety z logo vwlifestyle. Imprezę, podobnie jak w ubiegłym roku, wspierał Urząd Miasta Płocka i płocki Salon Volkswagena „Auto Forum”.Impreza potrwa do godziny 18. Chętni mogą jeszcze przyłączyć się do zlotu – wjazd na teren ośrodka kosztuje 10 zł za auto i kierowcę, pasażer płaci 5 zł, dzieci do lat 8 – gratis.

Zobaczcie relację filmową z imprezy!

Od siebie możemy dodać, że to świetny pomysł – wykorzystanie okolicznych, pięknych miejsc do zorganizowania fajnej, rodzinnej imprezy. Zabrakło nam jedynie szerszej informacji, sami o zlocie dowiedzieliśmy się przypadkiem i w ostatniej chwili. Mamy nadzieję, że takich pomysłów na spędzenie weekendu na łonie natury będzie więcej.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 0

 1. Sender says:

  Było ok. Tylko pogoda ;/

 2. Misiek says:

  Byłem, widziałem, szału nie było. Plus za fajną lokalizację i nagrody, apteczka też się przyda :) Organizacja, brak jakiejkolwiek selekcji i porządku na placu zdecydowanie na minus. Szkoda bo Płock miał potencjał

 3. Gelo says:

  A przy okazji. Szukałem relacji u „patrona medialnego” z plakatu i na stronie plock.eu a znalazłem tutaj. Coś chyba promocja zawiodła.

 4. Gelo says:

  Pogoda faktycznie dała ciała ale i tak było w pyte, zależy czego kto szukał.

 5. Gruby says:

  Słabizna może to wina pogody ale poziom znacznie spadł w porównaniu z ubiegłymi edycjami imprezy. W zeszłym roku naprawdę było na co popatrzeć !

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
 • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU