Zderzenie trzech aut. Ranna kobieta

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Do sześciu kolizji i jednego wypadku doszło minionej doby na terenie Płocka i powiatu płockiego. Nie zabrakło również kradzieży.

24 lipca w miejscowości Brochocin (gm. Radzanowo) miało miejsce zderzenie trzech samochodów, w wyniku czego ranna została kobieta.

– Policjanci na miejscu wstępnie ustalili, że kierujący samochodem opel, nie dostosował prędkości do panujących na drodze warunków ruchu i najechał na tył samochodu skoda, który, przepchnięty siłą uderzenia, najechał na tył samochodu renault – mówi Krzysztof Piasek, rzecznik płockiej policji. – W wyniku zderzenia, pasażerka samochodu marki Skoda doznała obrażeń ciała i została przewieziona do szpitala. Nie mamy informacji, aby obrażenia zagrażały jej życiu – wyjaśnia rzecznik.

Policjanci zatrzymali także nietrzeźwą kierującą, która z promilami jechała po drogach miejscowości Kędzierzyn (gm. Bielsk).

Nie zabrakło aktywności złodziei.

  • 24 lipca w Płocku przy ul. Padlewskiego włamano się do skrzynki, umiejscowionej przy kiosku, z której skradziono gazety. Wartość strat wyniosła ok. 440 zł.
  • Pomiędzy 20 a 24 lipca w Płocku przy ul. Targowej, włamano się do samochodu DAF, skradziono stacyjkę oraz uszkodzono wnętrze kabiny kierowcy. Wartość strat wyniosła ok. 4 tys. zł.
  • 24 lipca w Maszewie Dużym skradziono lawetę. Wartość strat to ok. 7 tys. zł.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji