Zderzenie osobówek z autobusem. Utrudnienia na Tysiąclecia [aktualizacja]

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

W czwartkowy wieczór doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych z autobusem Komunikacji Miejskiej. Jedna osoba została ranna.

Do zdarzenia doszło 20 października około godz. 19 na skrzyżowaniu ulicy Tysiąclecia z ul. Bielską.

– Na ul. Tysiąclecia miało miejsce zdarzenie z udziałem autobusu Komunikacji Miejskiej – potwierdził dyżurny Państwowej Straży Pożarnej w Płocku. – W samochodzie osobowym doszło do zakleszczenia osoby, strażacy musieli rozcinać auto. Poszkodowana osoba została przewieziona do szpitala, z informacji jakie posiadamy wynika, że nie ma zagrożenia jej życia – wyjaśnił dyżurny.

Aktualizacja
Jak poinformował nas pan Kamil, w wypadku oprócz autobusu, brał udział volkswagen golf i audi A4. Na miejscu są utrudnienia w ruchu, ulica Bielska w kierunku Tysiąclecia jest całkowicie zablokowana. Na miejscu pracuje już biegły.

Apelujemy o rozwagę i ostrożność na drogach. Padający deszcz nie ułatwia jazdy po zmroku, nawierzchnia jest śliska i nietrudno o wypadek. A z naszych dzisiejszych doświadczeń – piesi, noście odblaski! Jesteście kompletnie niewidoczni na słabo oświetlonych przejściach.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji