Nowe Miss i nowych Misterów ma od dzisiaj Politechnika Warszawska w Płocku. Dwanaście kandydatek i tyle samo kandydatów wystartowało w konkursie na najpiękniejszych i najprzystojniejszych studentów uczelni.

Pierwsza prezentacja uczestników odbyła się pod hasłem „imprezowy look” i towarzyszyło jej przedstawienie kandydatów. Piękne studentki i studenci opowiadali o sobie i swoich zainteresowaniach. W tej części szczególnie panowie wykazywali się poczuciem humoru, opowiadając o sobie m.in. „jestem przystojny i ambitny”, „jestem na pierwszym roku ekonomii i może na ostatnim” czy ”lubię grać na gitarze i lubię dziewczyny”. Dziewczęta za to zdecydowanie i bez wyjątku olśniewały urodą i uśmiechami.

Drugie wyjście kandydatów było w stylu sportowym. Niektóre z dziewcząt uzbroiły się w dodatkowe atuty w rodzaju rękawic bokserskich, rakiety tenisowej czy hantli. Nie obyło się bez prezentacji bicepsów. W końcu, jak iść, to na całość!

Wśród mężczyzn znaleźli się koszykarz i nurek. Ten drugi raczej z kategorii tych z Egiptu, bo sylwetkę przyodział w ręcznik. Jeden z kandydatów wszedł na scenę na rękach, czym wzbudził aplauz widowni. Byli i tacy, którzy trzymali butelki z wodą, obawiając się pewnie, że w trakcie wyborów wycisną z nich siódme poty. W tej scenerii sprawdzano poziom intelektualny uczestników konkursu.

Niektóre pytania były z piekła rodem. Studentom przyszło wyjaśnić różnicę między szpadlem i łopatą (odp. łopatą przerzucamy, a szpadlem kopiemy), podać trzy największe studenckie kłamstwa (odp. nie piję, uczyłem się, chodzę na piechotę), odpowiedzieć na pytanie ile szyb poszło po wczorajszej imprezie w Filipie? (odp. mam nadzieję, że nie wszystkie), czego brakuje ci na naszej wspaniałej uczelni? (odp. wszystko jest, oprócz czasu) czy “gdzie nauczyłeś się chodzić na rękach?” (odp. na YouTube) itp.

Ostatnia prezentacja w konkursie miała charakter wieczorowy. Eleganckie stroje pokazały studentów z galowej strony. Wyglądali rewelacyjnie.

Jury miało naprawdę ciężkie zadanie. Wybierało i wybierało. W tym czasie swoich faworytów wskazała publiczność. Miss Publiczności została Anna Piłat, która po odebraniu nagrody krzyknęła z radości w kierunku widowni: – Kocham was wszystkich! Z tytułu Mistera Publiczności ucieszył się Damian Dudziński.
Po dłuższym czasie komisja też odniosła sukces. Podano nazwiska zwycięzców.

Miss Wydziału Budownictwa, Mechaniki i Petrochemii PW wybrano Karolinę Maćkiewicz, a Misterem został Rafał Lewandowicz. Tytuł Vice Miss WBMiP przypadł Marii Lewandowskiej, a Vice Mistera Mariuszowi Swatowi. Miss Kolegium Nauk Ekonomicznych i Społecznych PW została Karolina Mikołajczyk, a Misterem Adrian Byliński. Tytuł Vice Miss KNEiS otrzymała Aleksandra Machel, a Vice Mistera Piotr Cytacki.
Wszystkim uczestnikom bardzo gratulujemy!

Imprezę uatrakcyjniły pokazy taneczne Malwiny Jamróz i Wiktorii Sobocińskiej ze Studia Tańca „Fame”.
Energetyczny zestaw ćwiczeń na trampolinach zaprezentowała grupa Fit and Jump. Wokalne popisy dawał Bartek Olęcki, który jednocześnie z dużym poczuciem humoru prowadził wraz z Gosią Kicińską studencką imprezę.

Za zwycięzców trzymamy kciuki w wyborach w Warszawie.

Magda Grodecka

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Warto Przeczytać

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji