REKLAMA

Zbliżają się kolejne Płockie Targi Pracy i Przedsiębiorczości

REKLAMA

W drugim tygodniu października w płockiej Orlen Arenie, odbędą się XIX Płockie Targi Pracy i Przedsiębiorczości. Płocczanie będą mogli zapoznać się z kompleksową ofertą firm tworzących miejsca pracy.

PowiązaneTematy

Jak podają organizatorzy, ideą przewodnią tegorocznej edycji targów jest promocja najbardziej przedsiębiorczych firm, tworzących miejsca pracy. – Jesteśmy przekonani, że Targi Pracy i Przedsiębiorczości to wyjątkowa okazja do pozyskania najlepszych kandydatów do pracy spośród osób odwiedzających to wydarzenie – powiedziała Monika Zaręba z Miejskiego Urzędu Pracy w Płocku. – Targi będą również miejscem promowania przedsiębiorczości wśród osób poszukujących nowych ścieżek rozwoju zawodowego – dodaje.

Organizatorzy targów chcą stworzyć jak najlepsze warunki do prowadzenia naboru przyszłych pracowników. Hala Orlen Areny zostanie więc zapełniona stoiskami pracodawców z każdej branży. Targi Pracy i Przedsiębiorczości są bowiem otwarte dla wszystkich przedsiębiorców, niezależnie od tego czy reprezentują małe czy duże firmy.

XIX Płockie Targi Pracy i Przedsiębiorczości to świetna okazja do pozyskania najlepszych kandydatów do pracy spośród osób odwiedzających to wydarzenie. Dlatego też Izba Gospodarcza Regionu Płockiego, będąc współorganizatorem tegorocznej edycji Targów, umożliwia firmom członkowskim publikowanie ofert pracy wraz z prezentacją zrzeszonych firm.

Adresatem Targów Pracy są przede wszystkim studenci, absolwenci i specjaliści, chcący zestawić swoje umiejętności i wykształcenie z realiami i preferencjami przedsiębiorstw. W dniu targów Izba zajmie własne stoisko w Orlen Arenie – zdradziła Elżbieta Świetlik z Izby Gospodarczej Regionu Płockiego. – Będziemy starali się godnie reprezentować nasze firmy członkowskie i odpowiadać na wszystkie pytania interesantów – zapewnia.Więcej szczegółów czeka na stronie internetowej www.igrp.com.pl. Tam też znajdziemy druk, który jest niezbędny, by przedsiębiorca mógł przekazać zapotrzebowanie na pracownika w swojej firmie. Wypełniony formularz należy przesłać na adres elzbieta.swietlik@igrp.com.pl, ewa.oliwkowska@igrp.com.pl lub osobiście zgłosić się do biura Izby.

Organizatorami tegorocznej edycji Targów Pracy i Przedsiębiorczości są: Miejski Urząd Pracy w Płocku, Powiatowy Urząd Pracy w Płocku, Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie Filia w Płocku, Politechnika Warszawska Filia w Płocku, Płocki Park Przemysłowo-Technologiczny, Izba Gospodarcza Regionu Płockiego oraz Stowarzyszenie Academia Economica.

XIX Płockie Targi Pracy i Przedsiębiorczości odbędą się 7 października w godzinach 10-14 w Orlen Arenie. Udział w targach jest bezpłatny.

PetroNews.pl jest patronem medialnym imprezy.REKLAMA
Kolejny Artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU