REKLAMA

Zbliża się prezentacja bolidu Alfa Romeo Racing ORLEN

REKLAMA

Płocki koncern sprawił, że pierwszy raz w historii w Polsce odbędzie się prezentacja bolidu na nowy sezon królowej motorsportu – Formuły 1. Alfa Romeo Racing ORLEN już w poniedziałek pokaże prosto z Warszawy całemu światu model C41. Wydarzenie będzie można śledzić online.

22 lutego o godzinie 12 rozpocznie się światowa premiera nowej konstrukcji bolidu Alfa Romeo Racing ORLEN. Pokaz maszyn na nowy sezon Formuły 1 to wydarzenie o międzynarodowej skali, które śledzą miliony kibiców na całym świecie. Pierwszy raz takie wydarzenie odbędzie się w Polsce.

Nowy biało-czerwony bolid nosi oznaczenie C41, co jest intrygującym zabiegiem ze strony inżynierów ARRO. Poprzedni model miał numer C39 i zazwyczaj modele nazywane są kolejnymi liczbami. Może to wskazywać na znaczny przeskok technologiczny w konstrukcji maszyny na sezon 2021 w porównaniu z bolidem z zeszłego roku.Więcej informacji o nowym bolidzie i planach na 2021 rok powiedzą w Warszawie Frédéric Vasseur – szef Alfa Romeo Racing ORLEN, Jan Monchaux – dyrektor techniczny Alfa Romeo Racing ORLEN oraz Daniel Obajtek – Prezes Zarządu PKN ORLEN. Na prezentacji bolidu pojawią się również kierowcy ARRO: Kimi Räikkönen, Antonio Giovinazzi i Robert Kubica.

Wydarzenie będzie można śledzić online poprzez profil facebookowy oraz kanał YouTube PKN ORLEN. Transmisja z prezentacji pojawi się także na profilu facebookowym i kanale YouTube ORLEN Team.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU