REKLAMA

Zawody i piknik w łąckim stadzie ogierów

REKLAMA

Stad Ogierów w Łącku ponownie zaprosiło na Halowe Zawody Ogólnopolskie i Regionalne w skokach przez przeszkody. Patronem honorowym wydarzenia został Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa, natomiast sponsorem głównym był PKN ORLEN.

Od 12 do 14 października odbywały się w Stadzie Ogierów w Łącku Halowe Zawody Ogólnopolskie i Regionalne w skokach przez przeszkody. Każdego dnia organizatorzy przygotowali 9 konkursów zwykłych, dwufazowych i zwykłych z rozgrywką, zaczynając od 90 cm wysokości przeszkód konkursów towarzyskich, a kończąc na 140 cm w Dużej Rundzie konkursów ogólnopolskich.

PowiązaneTematy

Do Łącka przyjechało ponad 120 par jeźdźców i koni z całej Polski, w tym z Pomorza, Lublina czy Kielc. Nie zabrakło mistrza Polski Seniorów – Kamila Grzelczyka.fot. materiały prasowe

Najbardziej emocjonujący był, oczywiście, główny Konkurs Zawodów Grand Prix o nagrodę PKN ORLEN, do którego dostało się aż 6 par. Ostatecznie wygrała Adrianna Ostrowska na Endes Love, która jechała jako ostatnia i o blisko 2 sekundy pokonała Ewelinę Szczepanik na Pablo. Trzecie miejsce zajął Łukasz Jończyk na Dakota Du Bois Pinchet. W finale średniej rundy triumfował Adam Grzegorzewski na 6-letniej klaczy Happy Lina. Nagrodę Grand Prix w imieniu PKN ORLEN zwyciężczyni wręczyła Pani Wioletta Kulpa – Kierownik Działu Sponsoringu Społecznego.

Oprócz zawodów, tradycyjnie już w stadzie ogierów przygotowano dodatkowe, wręcz piknikowe atrakcje dla uczestników i widzów – zwiedzanie obiektu z przewodnikiem, w tym zabytkową powozownię i stajnie, przejażdżki bryczką czy wspólne pieczenie kiełbasek na ognisku.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA

  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU