REKLAMA

Zatrzymany morderca

REKLAMA

Gostynińscy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzewanego o zabójstwo kobiety w miejscowości Rybne. Grozi mu 25 lat więzienia.

Gostynińscy policjanci zatrzymali 64-letniego mężczyznę podejrzewanego o zabójstwo 52-letniej kobiety. Zdarzenie miało miejsce kilka dni temu w miejscowości Rybne. Mężczyzna przebywa w areszcie.

PowiązaneTematy

Pierwszego grudnia, w czwartkowe popołudnie bieżącego roku, dyżurny gostynińskiej policji otrzymał zgłoszenie o śmierci 52-letniej kobiety.– Jak się okazało na miejscu, zmarła posiadała ranę kłutą klatki piersiowej – informuje Dorota Słomkowska z Komendy Powiatowej Policji w Gostyninie. – By wyjaśnić szczegóły tego, co się stało, ciało zostało zabezpieczone do sekcji zwłok. Natomiast do wyjaśnienia okoliczności zdarzenia został zatrzymany konkubent denatki. W chwili zatrzymania, 64-latek był nietrzeźwy – wyjaśnia.

Mężczyźnie postawiono zarzut zabójstwa, ponieważ zebrane w sprawie dowody wskazują, że to on zamordował kobietę. Decyzją sądu, najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie. Za ten czyn grozi mu kara 25 lat pozbawienia wolności albo kara dożywotniego pozbawienia wolności.