Zaginęła młoda płocczanka. Rodzina prosi o pomoc [NIEAKTUALNE]

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

W piątek, 24 kwietnia, zaginęła Karina Nogaj, 19-letnia płocczanka. Policja prowadzi jej poszukiwania, również rodzina prosi o pomoc w odnalezieniu dziewczyny.

Karina wyszła z domu w piątek, 24 kwietnia, o godz. 8 i do tej pory nie skontaktowała się z rodziną. Miała jechać do szkoły, gdzie – jak dowiedzieli się rodzice – dotarła, jednak około godz. 11.30 wyszła ze szkoły i już nie skontaktowała się z rodziną.

Rysopis:  około 170 cm, szczupła, włosy blond do ramion, oczy niebieskie. Ubrana była w: czarne legginsy obcisłe, czarną kurtkę skórzaną, prawdopodobnie białe trampki i białą lub czarną bluzkę (rodziców nie było w domu w czasie, gdy Karina wychodziła do szkoły, więc nie wiedzą dokładnie). Miała ze sobą torbę czarną z białym napisem “Umbro”.

Karina Nogaj

Karina Nogaj

Jeśli ktokolwiek widział zaginioną dziewczynę lub wie, gdzie obecnie przebywa, proszony jest o kontakt z Komendą Miejską Policji w Płocku, tel. 24 266 16 30, 24 266 16 00, 24 266 16 01 lub 997 lub bezpośrednio do rodziców Kariny: 792-347-006, 792-00-63-47.

Aktualizacja
Jak dowiedzieliśmy się od kolegi Kariny, o godzinie 13 w piątek widziano ją w pobliżu Warki na ul. Tumskiej. Może ktoś widział ją w późniejszych godzinach w tej okolicy?

Godzina 19:25: Późnym wieczorem tata Kariny powiadomił nas że dziewczyna cała i zdrowa została odnaleziona przez Policję.

Podziel się:

12 komentarzy

  1. WIśnia. Ty to jestes kozak. Prawdziwy szacun. Tak super opowiadasz o tym. Za 8 lat jak będziesz pełnoletni i być może adoptujesz ze swoim mężczyzną dziecko to zrozumiesz że jak nie wraca na noc do domu i nie ma śladu zycia to trzeba zrobić wszystko co możliwe. A teraz stul japę.

  2. Proste Byla u chlopa , ledwo pare godzin a tutaj jakies petro czy tam cos sla haha . To na bank jaja , albo jak nie to i tak jaja hahaha :D Ja po 2 tygodniach na chaty wracalem i bvez lipy hahaha

  3. Wiedziałam ,że kolejna która poszła na melanż i nie raczyła napisać głupiego sms-a ”Nic mi nie jest – wrócę….”

  4. Godzina 19:25: Późnym wieczorem tata Kariny powiadomił nas że dziewczyna cała i zdrowa została odnaleziona przez Policję.

  5. Nikt nic nie wie? gdzie są koleżanki z którymi wyszła ze szkoły, lub z którymi pewnie poszła na miasto, po zakończeniu roku? była widziana przy Warce ale sama? czy tak ciężko koleżankom dać znać rodzinie, gdzie i z kim była? no błagam, na pewno sama nie chodziła i koleżanki jakieś miała. Apeluje do jej znajomych dajcie znać jej rodzinie, bo wychodzą z siebie. Na pewno jej znajomBez sensu są komentarze typu jest u chłopa, trochę empatii, ludzie.

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji