REKLAMA

Zaginęła 16-latka z Płocka [AKTUALIZACJA]

REKLAMA

Natalia Jóźwiak, mieszkanka Płocka, jest poszukiwana przez policję. Dziewczyna wyszła z domu w poniedziałek, 22 kwietnia, i do dzisiaj nie wróciła, ani nie nawiązała kontaktu z rodziną.

Płoccy policjanci poszukują 16-letniej Natalii Jóźwiak, która od 22 kwietnia nie kontaktuje się z rodziną, a miejsce jej pobytu nie jest znane.

Rysopis: wzrost około 160 cm, szczupła budowa ciała, włosy jasny blond do ramion. W dniu zaginięcia ubrana była w czarne spodnie dżinsowe, granatową kurtkę z kapturem, czarne buty sportowe.

Ktokolwiek widział zaginioną lub zna jej miejsce pobytu, proszony jest o kontakt z Komendą Miejską Policji w Płocku, pod nr tel. 24 266-16-00; 24 266-16-01 i pod numerem alarmowym 112.AKTUALIZACJA

25 kwietnia rano policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Życiu i Zdrowiu, w wyniku intensywnych czynności operacyjnych, ustalili miejsce pobytu 16-letniej Natalii Jóźwiak. Moda płocczanka została przekazana cała i zdrowa pod opiekę matki.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 4

 1. Ja rosław says:

  Sprawdźcie te piękne , nowe bulwary……

 2. Chabowski Zachariasz says:

  Możliwe, że ją widziałem, pewna bardzo podobna dziewczyna dnia 24.04.2019 około godziny 8:50 wysiadała z autobusu nr 3 na przystanku Stanisławówka, naprzeciwko gmachu mechaniki Politechniki Warszawskiej.

  Wsiadła na przystanku Armii Krajowej w kierunku miasta, tego samego dnia o godzinie 8:42.

  Głównie pasowała do opisu. Miała czarne spodnie i granatową kurtkę z kapturem. Dodatkowo miała białą torbę i zielone, rzucające się w oczy skarpety. Nie zwróciłem zbyt wielkiej uwagi na kolor włosów. Miała niebieski kolor oczu i lekko rozczochrane włosy.

  Na pewno była z koleżanką, prawdopodobnie w podobnym wieku.

  Piszę to ponieważ wiem, że jest możliwość przejrzenia monitoringu KM Płock. Dziewczyna wysiadła na przystanku, z którego często odjeżdżają autobusy jeżdżące na przedmieścia.

  • Chabowski Zachariasz says:

   W razie potrzeby kontaktu policja może mieć mój numer, bo już kiedyś wykonywałem połączenia pod 112.

   Mój nr zaczyna się od 883.

 3. Fed says:

  Więcej fotek

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
 • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU