REKLAMA

Zaginął starszy mężczyzna chory na Alzheimera [AKTUALIZACJA]

REKLAMA

Płoccy policjanci poszukują 72-letniego mężczyzny, który wyszedł w poniedziałek o godz. 11 i dotychczas nie skontaktował się z rodziną. Mężczyzna choruje na tzw. otępienie starcze, czyli chorobę Alzheimera.

Zaginiony mężczyzna to Janusz Ignatowski, który – według uzyskanych przez funkcjonariuszy informacji – może się poruszać po Płocku środkami komunikacji miejskiej lub pieszo.

PowiązaneTematy

– Zaginiony wyszedł z domu dzisiaj około godz. 11 i do chwili obecnej nie skontaktował się z rodziną – informuje Krzysztof Piasek, rzecznik płockiej policji.

72-letni Janusz Ignatowski jest mieszkańcem Płocka. Ma ok. 170 cm wzrostu, jest szczupłej budowy ciała, ma krótkie siwe włosy i siwą brodę. Mężczyzna ubrany jest w różową koszulę i siwe spodnie.

Ktokolwiek widział zaginionego lub zna miejsce jego pobytu, proszony jest o kontakt z Komendą Miejską Policji w Płocku pod tel.: 24 266-16-00, 24 266-16-01 lub pod nr tel. alarmowych 112 i 997. Policja obecnie nie dysponuje fotografią zaginionego.

AKTUALIZACJA

Policjanci z Płocka zakończyli poszukiwania Janusza Ignatowskiego. Jak informuje rzecznik płockiej policji Krzysztof Piasek, mężczyzna został odnaleziony przez syna na ul. Sienkiewicza, cały i bez obrażeń.