REKLAMA

Zaginął senior z powiatu płockiego [AKTUALIZACJA]

REKLAMA

Komenda Miejska Policji w Płocku prosi o pomoc w odnalezieniu seniora zamieszkałego w Dobrzykowie. Zaginiony Henryk Czachorowski wyszedł wczesnym rankiem z miejsca zamieszkania i do tej pory nie powrócił.

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Płocku prowadzą poszukiwania za zaginionym Henrykiem Czachorowskim. Zamieszkały w Dobrzykowie (gmina Gąbin) 77-latek 24 lipca około godziny 7 wyjechał z miejsca zamieszkania rowerem koloru niebieskiego. Do tej pory nie powrócił oraz nie skontaktował się z rodziną.

Rysopis: około 180 cm wzrostu, otyła budowa ciała, włosy koloru siwego, oczy niebieskie.

Znaki szczególne: proteza szczęki górnej i dolnej.

Mężczyzna ubrany był w niebieską bluzę, jasną koszulkę polo, czarne spodnie, brązowe buty. Posiadał przy sobie saszetkę koloru czarnego.Ktokolwiek widział zaginionego lub zna miejsce jego pobytu, proszony jest o pilny kontakt z Komendą Miejską Policji w Płocku, tel. 47 705 16 00; 47 705 16 01 i pod numerem alarmowym 112.

AKTUALIZACJA

Szczęśliwie zakończyły się poszukiwania zaginionego seniora z powiatu płockiego. 24 lipca około godz. 20 otrzymaliśmy informację, że mężczyzna został odnaleziony na terenie naszego miasta.

Płoccy policjanci dziękuja wszystkim osobom, które zainteresowaly się losem zaginionego mężczyzny i za każdą informację, jaka wpłynęła do płockiej komendy.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 4

 1. norman says:

  ale te znaki szczególne to sa dobre dla protetyka a nie przechodnia.Coś ,ktoś przegapił.

 2. On says:

  Mowilem ze sie znajdzie

 3. On says:

  Nastepny pojechal na piwko, później wróci bez obaw.

  • OLA says:

   Widzę, że świetnie się bawisz trolując w internecie różne artykuły. Nie nasz człowieka, sytuacji, to po co te przykre komentarze.
   Może sytuacja zaginięcia tego człowieka to coś więcej „niż piwko poza domem”? Zastanów się czasem, że takim przykrym pisaniem możesz jedynie kogoś przygnębić.
   Obyś nigdy nie znalazł się w podobnej sytuacji Panie On.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
 • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU