REKLAMA

Zaginął senior z Płocka [AKTUALIZACJA]

REKLAMA

Komenda Miejska Policji w Płocku prosi o pomoc w odnalezieniu seniora, który wyszedł w poniedziałek z domu i od tamtego czasu nie skontaktował się z bliskimi.

Płoccy policjanci poszukują 83-letniego Józefa Jaglińskiego, który 24 czerwca wyszedł z domu i do dzisiaj nie skontaktował się z rodziną. Senior w dniu zaginięcia ubrany był w marynarkę bądź kurtkę, prawdopodobnie koszulę koloru niebieskiego na długi rękaw.

Zaginiony płocczanin wczoraj około godziny 13 widziany był w miejscowości Parzeń. Prawdopodobnie szedł w kierunku Brudzenia. Nadal trwają poszukiwania.

Rysopis: wzrost 175 cm, waga ok. 70 kg, szczupła sylwetka, włosy krótkie siwe, twarz szczupła pociągła, oczy koloru niebieskiego, widoczne braki w uzębieniu.

Znaki szczególne: charakterystyczny sposób chodzenia, nie odrywa stóp od podłoża i ma lekko przygarbioną sylwetkę.Ktokolwiek widział zaginionego płocczanina lub zna jego miejsce pobytu, proszony jest o kontakt z Komendą Miejską Policji w Płocku, pod nr tel. 24 266 16 00; 24 266 16 01 i pod numerem alarmowym 112.

AKTUALIZACJA

– Funkcjonariusz Wydziału Patrolowo-Interwencyjnego Komendy Miejskiej Policji w Płocku, w czasie wolnym od służby, podróżując autem po terenie powiatu sierpeckiego zauważył spacerujacego poboczem starszego mężczyznę, którego rysopis odpowiadał zaginionemu plocczaniowi, Józefowi Jaglińskiemu. Policjant zatrzymał się i po rozmowie z mężczyzną ustalił, że jest to właśnie poszukiwany 83-letni plocczanin. Mężczyzna został przekazany pod opiekę bliskich. Dziękujemy za wszelkie sygnały, jakie płyną od społeczeństwa po publikacjach związanych z prowadzonymi przez płockich policjantów, poszukiwaniami osób zaginionych – przekazała sierż. sztab. Marta Lewandowska z płockiej policji.

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Przeczytaj

Reklama

REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU