REKLAMA

Zabójstwo w sklepie. Policja przekazała oficjalne ustalenia

REKLAMA
Fot. KPP w Sochaczewie

Całym krajem wstrząsnęło zabójstwo, do którego doszło w czwartek w jednym ze sklepów sieci Żabka w Sochaczewie. W obławie na sprawcę morderstwa brali udział m.in. płoccy policjanci. Mordercę – męża zabitej kobiety – znaleziono w nocy z czwartku na piątek.

Jak informowaliśmy, 8 grudnia br. przed południem w Sochaczewie doszło do morderstwa.

PowiązaneTematy

– Sochaczewscy policjanci zostali powiadomieni przez osobę mającą dostęp on-line do monitoringu, że w sklepie przy ul. Płockiej w Sochaczewie mogło dojść do niebezpiecznego zdarzenia. Na miejsce skierowano policjantów. W sklepie funkcjonariusze odnaleźli kobietę z licznymi ranami kłutymi. Kobieta zmarła przed przyjazdem patrolu – informuje policja w Sochaczewie.

Rozpoczęły się poszukiwania sprawcy, z wykorzystaniem psów tropiących, nowoczesnego sprzętu, a także śmigłowca z Komendy Głównej Policji. Działania policjantów z Sochaczewa wspierali funkcjonariusze z Komendy Wojewódzkiej Policji zs. w Radomiu, Samodzielnego Pododdziału Prewencji Policji w Płocku i w Radomiu. I to właśnie policjanci z SPPP w Radomiu przed północą zauważyli w pobliżu zalewu w Boryszewie samochód, którym poruszał się poszukiwany, a około 150 metrów dalej jego ciało. Prokurator obecny na miejscu podjął decyzję o zabezpieczeniu ciała do sekcji zwłok. Ze wstępnych ustaleń nie wynika, żeby ktoś miał przyczynić się do jego śmierci.

– 39-latek był mężem zabitej 35-latki. Policjanci nigdy nie interweniowali w miejscu ich zamieszkania. 12 listopada kobieta złożyła w sochaczewskiej komendzie zawiadomienie o znęcaniu się przez jej męża. Tego samego dnia mężczyzna został zatrzymany, a 14 listopada po przedstawieniu zarzutów znęcania się nad rodziną, prokurator zastosował wobec niego dozór policyjny i nakaz opuszczenia miejsca zamieszkania oraz zakazał zbliżania się i kontaktowania się z pokrzywdzonymi – wyjaśnia sochaczewska policja.Policjanci, pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Sochaczewie ustalają szczegóły i okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

Morderstwo pracownicy sklepu Żabka. W obławie biorą udział płoccy policjanci

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 3

 1. Piesek says:

  Z całym szacunkiem, ale policja chyba ma płacone z naszych podatków za to, żeby w takich sytuacjach działać. I to bez względu na rejonizację.

  • łysy says:

   @Piesek Ty podobnie jak PiS nie masz pojecia jak skonstruowane jest PANSTWO i podatki gdy bylo tak jak myslisz moglbys czuc sie bezkarny jak PiS policja to formacja pozarzadowa ktora czuwa nad bezpieczenstwem obywateli podobnie jak wojsko Bo policja nie ma plaxone z naszych podatkow jak napisales tylko z funduszy przesunietych na rzecz bezpieczenstwa

   • Ate fundusze biorą się says:

    od jarka, matołusza czy np. Kuminka?
    Nienawidze pisiorstwa,ale przestańmy się bezproduktywnie brandzlować nad nomenklaturą, bo wtedy umyka istota rzeczy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA

 • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU