Za tydzień w Płocku finał nocnych wyścigów ulicznych

ADVERTISEMENT

Czwarta, finałowa runda Night Power 2013 odbędzie się w Płocku 24 sierpnia. W okolicach galerii handlowych przy ul. Wyszogrodzkiej w siedmiu różnych kategoriach ścigać się będą kierowcy z całego kraju. Impreza potrwa do północy.

Nocne ściganie w Płocku rozpocznie się w sobotę, 24 sierpnia już o godz. 16. Ulica Wyszogrodzka zamieni się w tor wyścigowy. Zawodnicy wystartują na dystansie 1/8 mili w odrębnych klasach: Diesel, mini, Street, Street+, Turbo FWD, Turbo RWD/AWD oraz w klasie Open. Dodatkowo zostanie rozegrana klasa najszybszych motocykli dragowych w Polsce – Speedbike.

PowiązaneTematy

Na fanów wysokooktanowej adrenaliny czekać będzie mnóstwo atrakcji. Odbędą się pokazy kaskaderów na motorach Wheeliholix, wyścigi pokazowe, a w Miasteczku Wyścigów czekać będzie park maszyn, miasteczko ruchu drogowego dla dzieci, odbędą się także pokazy ratownictwa medycznego i konkursy dla dzieci z zakresu wiedzy o bezpieczeństwie na drogach. Na scenie Night Power wystąpią m.in. Klub Zdesperowanych Romantyków, Holy Water oraz Vannessa.