REKLAMA

„Wyspa Hobsona” w Teatrze Dramatycznym

REKLAMA

W ramach Festiwalu Themersonów „SkArPa” organizowanego przez POKiS, Teatr Dramatyczny w Płocku i Stowarzyszenie Teatr Per Se zapraszają na premierę spektaklu „Wyspa Hobsona”, autorstwa Stefana Themersona. 

PowiązaneTematy

Fot. materiały prasowe

Autorem aranżacji i reżyserem spektaklu jest Mariusz Pogonowski. – Z „Wyspą Hobsona” po raz pierwszy spotkałem się w 2011 roku, kiedy to organizowaliśmy czytanie tegoż spektaklu. Od razu pomyślałem, że to wspaniały, dynamiczny tekst, który zawiera w sobie ocenę współczesności. Stawia pytania, a przy tym jest dobrą zabawą – zapewnia reżyser.

Tytułowa „Wyspa Hobsona” to odcięty od świata kawałek lądu na Atlantyku, którym nagle zaczynają się interesować… służby specjalne różnych państw. Spektakl opowiada o dziejach zamieszkałej tam rodziny. Historia obalonego czarnego prezydenta afrykańskiej republiki, uwikłanego w szpiegostwo uczonego i jego żony, układają się w intrygującą opowieść.Projekt jest finansowany ze środków Urzędu Miasta. Wstęp na premierę był bezpłatny, ale, niestety, zaproszenia już się skończyły. Płatne spektakle odbędą się 25 października o godz. 19 i 26 października o godz 11.

PetroNews jest patronem medialnym wydarzenia.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA

  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU