Wypadek w Grzybowie. Ranna kobieta

0

Minionej doby doszło do wypadku oraz 7 kolizji (4 w Płocku i 3 w powiecie). Aktywni byli także złodzieje, którzy upodobali sobie różnego rodzaju narzędzia budowlane…

Do wypadku doszło 30 sierpnia w Grzybowie (gm. Słubice).

– 33-letnia mieszkanka pow. sochaczewskiego, kierująca samochodem osobowym marki Fiat, z nieustalonej przyczyny zjechała do rowu, doprowadzając do wywrócenia się samochodu – informuje Jarosław Ostrowski z Komendy Miejskiej Policji w Płocku. – Kobietę z obrażeniami ciała przewieziono do szpitala – dodaje.

W nocy z 29 na 30 sierpnia w Płocku przy ul. Dworcowej włamano się do pomieszczenia piwnicznego i skradziono elektronarzędzia. Wartość strat to 680 zł.

30 sierpnia w Płocku przy ul. Przemysłowej, skradziono natomiast dwie wkrętarki ze sklepu. Sprawca został zatrzymany. Wartość skradzionych przedmiotów wynosi 490 zł.

Pomiędzy 27 a 29 sierpnia w Płocku przy ul. Skłodowskiej uszkodzono samochód, rysując powłokę lakierniczą. Wartość strat w tym przypadku wyniosła 800 zł.


Podziel się.

Patronat i artykuły sponsorowane w PetroNews.pl


Warto Przeczytać

Płocki Styl Paulina_Snapseed

Jesień zadomowiła się na dobre, co widać chociażby po strojach płocczan. Nasza stylistka Sandra Panuś ponownie wyruszyła na ulice naszego miasta, aby wybrać osoby, które dostosowały się do zmian w pogodzie nie tylko pod kątem chłodniejszej aury, ale i mody. Zobaczcie kolejny odcinek “Płockiego stylu”.


Ostatnie Informacje