REKLAMA

Wypadek śmiertelny, kilkadziesiąt kolizji i 3 pijanych kierowców

REKLAMA

To nie były spokojne święta na drogach Płocka i powiatu płockiego. W pierwszy dzień Bożego Narodzenia doszło do śmiertelnego wypadku, a przez cały okres świąteczny do 38 kolizji. Policja zatrzymała również 3 nietrzeźwych kierowców, 42 osoby odprowadzono do izby wytrzeźwień. Nie zabrakło też kradzieży i aktów wandalizmu.

O wypadku, który miał miejsce 25 grudnia w Słubicach (powiat płocki) informowaliśmy już we wtorek.

Zginął mieszkaniec SłubicTrzech kierowców zdecydowało się usiąść za kierownicą z promilami, wszyscy w Płocku – na ul. Pocztowej, Dobrzyńskiej i Słowackiego.

Doszło również do kilku zdarzeń o charakterze kryminalnym.

 • W nocy z 24 na 25 grudnia w miejscowości Pęszyno (gm. Bielsk) z pomieszczenia gospodarczego skradziono artykuły spożywcze oraz mierniki elektryczne. Wartość strat wyniosła ok. 600 zł.
 • 25 grudnia w Płocku przy ul. Płoskiego oberwano lusterka w samochodzie opel astra. Wartość strat to ok. 600 zł.
 • 25 grudnia w Płocku przy ul. Leszczynowej uszkodzono samochód opel vectra, poprzez rozbicie przedniej szyby i porysowanie błotnika. Wartość strat to ok. 1000 zł.
 • 26 grudnia w Płocku przy ul. Bielskiej włamano się do pomieszczeń magazynowych, z których skradziono z kasetki pieniądze w kwocie ok. 300 zł.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 2

 1. Ula says:

  USZKODZONY POJAZD? Bezpłatnej porady prawnej poszkodowanym w wypadku komunikacyjnym/kolizji mogą udzielić oni tel: 505341555.

 2. bwd says:

  Do asów którzy prowadzą tego rodzaju statystyki. Po pierwsze : Czy naprawdę jest się czym chwalić? Po drugie normy na alkohol są w PL najniższe niż w innych cywilizowanych krajach w UE. Po trzecie jaki jest statystyczny odsetek sprawców wypadków na podwójnym gazie? Uwaga: niski w porównaniu do innych przyczyn. Zaskoczeni!? A co jest główną przyczyną? Kiepska infrastruktura drogowa. Dlaczego? O tym może przekonać się np. kursant w szkole jazdy lub na egzaminie. Gdzie w jednym miejscu za przekroczenie linii ciągłej a tym bardziej podwójnej linii ciągłej egzaminator może nas oblać . A w innym miejscu nie powie nic. Bo wykonać manewru inaczej się nie da niż -poprzez najechanie na linię ciągłą a w innej sytuacji podwójnej linii ciągłej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
 • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU