REKLAMA

Zginął mieszkaniec Słubic

REKLAMA

Do śmiertelnego w skutkach wypadku doszło 25 grudnia w Słubicach (powiat płocki). Zginął mężczyzna, który szedł pieszo po jezdni.

25 grudnia około godziny 20.15 na ul. Płockiej w Słubicach doszło do potrącenia pieszego.

– Policjanci na miejscu wstępnie ustalili, że kierujący samochodem marki Peugeot, 43-letni mieszkaniec powiatu sochaczewskiego, potrącił idącego jezdnią 45-letniego mieszkańca Słubic – mówi Krzysztof Piasek, rzecznik płockiej policji. – Pieszy, w wyniku doznanych obrażeń, poniósł śmierć na miejscu – informuje rzecznik.Dokładne przyczyny i okoliczności wypadku zostaną zbadane w toku prowadzonego postępowania.

Przypominamy, że na drodze wszyscy uczestnicy powinni zachować ostrożność i rozwagę. Pieszy, idąc poboczem jezdni po zmroku obowiązkowo powinien mieć na sobie elementy odblaskowe, natomiast kierowcy muszą pamiętać o tym, żeby prowadzić pojazd z prędkością, która umożliwi im panowanie nad pojazdem w przypadku wystąpienia na drodze nagłych sytuacji niebezpiecznych.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 2

  1. bb says:

    skąd wiesz, że się zataczał? widziałaś, czy zgadujesz… bez wątpienia tragedia, zostawił 7 dzieci!

  2. Kika says:

    Uprzedzając hejt na kierowcę- tuż za rowem oddzielającym jezdnie od posesji jest chodnik. Do tego pan byl pijany, zataczał się. Wszyscy w okolicy znają go jako alkoholika

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU