REKLAMA

Wypadek rowerzysty. Samochód przejechał mu po stopie

REKLAMA

Miniona doba nie należała w Płocku do bezpiecznych. Doszło do trzech wypadków (1 w mieście, 2 w powiecie) i 11 kolizji (8 w mieście, 3 w powiecie), a 15 osób trafiło do izby wytrzeźwień. 

O pożarze, do którego doszło w Płocku na ul. Zglenickiego pisaliśmy już wczoraj. Pracownicy myjni podczas mycia autocysterny doznali poparzeń ciała.

Pożar cysterny. Są ranni17 sierpnia, około godziny 15 w Płocku na skrzyżowaniu ul. Łukasiewicza z Al. Kobylińskiego doszło natomiast do wypadku z udziałem rowerzysty. Policja, która była na miejscu zdarzenia ustaliła, że kierujący rowerem, przejeżdżając przez skrzyżowanie uderzył w bok samochodu marki Volvo. Podczas, gdy rowerzysta podparł się nogą, samochód przejechał po jego stopie. W rezultacie mężczyzna doznał złamania śródstopia. Kierujący samochodem oddalił się z miejsca wypadku.

Kolejny wypadek miał miejsce w minioną środę w miejscowości Kamionki (gm. Stara Biała). Funkcjonariusze ustalili, że kierujący samochodem marki Rover z nieznanych przyczyn zjechał do przydrożnego rowu. W wyniku zdarzenia, kierowca z obrażeniami ciała został przywieziony do szpitala.

W miejscowości  Parzeń natomiast (gm. Brudzeń) doszło 17 sierpnia do wypadku z udziałem rowerzystki. W godzinach porannych kierujący samochodem marki Peugeot, podczas wykonywania manewru wyprzedzania potrącił rowerzystkę, która doznała nieznacznych obrażeń ciała. Policjanci, którzy byli na miejscu zdarzenia ustalili, że kierujący autem mężczyzna był trzeźwy.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU