REKLAMA

Wypadek przy Wyszogrodzkiej. Dwie osoby wypadły z wieżowca

REKLAMA

Do tragicznego wypadku doszło w nocy z 3 na 4 lutego w Płocku. Dwie osoby wypadły z pierwszego piętra niedawno remontowanego wieżowca przy ul. Wyszogrodzkiej.

PowiązaneTematy

Jak informuje dyżurny płockiej policji, około 2.30 w nocy dwie osoby stały na balkonie mieszkania wieżowca przy ul. Wyszogrodzkiej. Opierały się o barierkę, która nie wytrzymała naporu i oderwała się.

– Dwaj mężczyźni wypadli razem z barierką i, w wyniku upadku, doznali ciężkich obrażeń. W stanie ciężkim zostali przewiezieni do szpitala – mówi dyżurny płockiej policji.

Z informacji, które uzyskaliśmy wynika, że na miejsce przybył inspektor nadzoru budowlanego, który oglądał miejsce zdarzenia. Dzielnicowy natomiast informował wszystkich mieszkańców, aby – ze względu na to zdarzenie – nie opierali się o barierki balkonów i zachowali ostrożność.

Prokuratura zbada sprawę wypadku w wieżowcuPonadto jeden z mieszkańców poinformował nas, że tuż po zakończeniu remontu wieżowca blacha na jednym z balkonów na najwyższych piętrach poluzowała się i groziła wypadnięciem. Zawiadomił o tym fakcie spółdzielnię mieszkaniową.

Przypomnijmy, że niedawno zakończyło się odnawianie elewacji wieżowca, popularnie nazywanego przez płocczan „szafą”.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA

  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU