REKLAMA

Wyciek paliwa lotniczego. Skrzyżowanie Gwardii Ludowej i Przemysłowej zostało zamknięte

REKLAMA

Na skrzyżowaniu ulic Gwardii Ludowej i Przemysłowej doszło do rozszczelnienia w cysterny. Na jezdnię wyciekło ponad 10 litrów paliwa lotniczego. Ulica została zamknięta. Straż miejska kieruje ruchem.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek około południa. Z cysterny przewożącej 23 tony paliwa lotniczego doszło do wycieku. – Na miejsce wysłano trzy wozy strażackie, które mają zabezpieczyć, uszczelnić i oczyścić teren – powiedział Edward Mysera, rzecznik prasowy płockiej straży pożarnej.

Według wstępnych ustaleń wyciekło ponad 10 litrów paliwa. Ruch w rejonie skrzyżowania ulicy Gwardii Ludowej i Przemysłowej został zatrzymany. Policja uspokaja: nie ma powodu do niepokoju. – Sytuacja jest opanowana, na miejscu są zarówno strażacy, jak też strażnicy miejscy i policjanci – zapewnia Krzysztof Piasek, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Płocku.Na miejscu trwa przepompowywanie paliwa i uszczelnianie cysterny. Nie wiadomo jak długo potrwają utrudnienia. Policja apeluje, by kierowcy omijali to miejsce do czasu przywrócenia normalnego ruchu.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Reklama

Przeczytaj

Reklama


REKLAMA


  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU