REKLAMA

WOŚP zagra 21 raz

REKLAMA

Płocki sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który jak co roku mieści się w Młodzieżowym Domu Kultury, zaopatrzył się już w serduszka, puszki i banderole. Możemy więc przygotowywać się do Wielkiego Finału, który odbędzie się ze szczęśliwą trzynastką w tle.

Dokładnie 13 stycznia na Starym Rynku w Płocku odbędzie się XXI Finał WOŚP. W tym roku kwestować będzie u nas 400 wolontariuszy i to nie tylko na Starym Rynku, ale również we wszystkich plockich galeriach handlowych, w ZOO czy w Banku PKO SA przy ulicy Tysiąclecia. Dochód ze zbiórki tym razem będzie przeznaczony na ratowanie życia dzieci i godną opiekę medyczną seniorów.

PowiązaneTematy

Dzięki uprzejmości VW Auto Forum, przedstawiciele płockiego sztabu WOŚP pojawili się specjalnie oklejonym na te okazję Volkswagenem Caravelle w Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jak relacjonują, to chyba najgorętsze miejsce w Warszawie. Praca wre od rana do późnej nocy. Liczy się każda para rąk, więc w oczekiwaniu na wydanie serduszek, puszek i banderoli płocki sztab pomagał segregować materiały Fundacji. Dzień minął bardzo pracowicie, a efekty zobaczymy już za dwa tygodnie, kiedy to kolejny raz wypuścimy światełko do nieba.