REKLAMA

Włamali się do ośrodka wypoczynkowego, jeden miał narkotyki. Teraz „odpoczną” za kratami

REKLAMA

Policjanci zatrzymali na gorącym uczynku dwóch mieszkańców gminy Gąbin. Mężczyźni włamali się do ośrodka wypoczynkowo-szkoleniowego, skąd chcieli ukraść elementy mosiężne i lampy.

Funkcjonariusze z posterunku w Łącku wraz z policjantami operacyjnymi z wydziału dw. z przestępczością przeciwko mieniu zatrzymali 31 marca dwóch mężczyzn. Podejrzani włamali się do ośrodka szkoleniowo-wypoczynkowego na terenie gminy Gąbin.

– 26-latek wraz ze swoim wspólnikiem na widok policjantów wsiadł szybko do renault i próbował uciec, jednak bezskutecznie. Mieszkańcy gminy Gąbin zostali zatrzymani – informuje podkom. Marta Lewandowska, oficer prasowa KMP w Płocku.Mężczyźni próbowali ukraść z budynku między innymi elementy mosiężne i oświetlenie. Dodatkowo, 24-latek miał przy sobie kilkanaście gramów amfetaminy i marihuanę. Od 26-latka, który kierował renault, pobrana została krew do badań na zawartość środka odurzającego w organizmie. 2 kwietnia podejrzani usłyszeli zarzuty. Za kradzież z włamaniem grozi im do 10 lat więzienia.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Kolejny Artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

REKLAMA


  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU