REKLAMA

Wielkie skoki przez przeszkody. Rodzinne zawody w Łącku

REKLAMA

W najbliższy weekend Stado Ogierów w Łącku zaprasza na zawody w skokach przez przeszkody. To świetna okazja do rodzinnego spędzenia czasu – organizatorzy zadbali o sporo atrakcji.

5 września na hipodromie w Stadzie Ogierów w Łącku ponownie odbędą się zawody w skokach przez przeszkody. Ci, którzy nie zdążą w sobotę, mogą jeszcze obejrzeć piękne zwierzęta w galopie w niedzielę, 6 września.

PowiązaneTematy

[button link=”http://petronews.pl/hop-przez-przeszkode-przyjezdzajcie-na-rodzinne-zawody-w-lacku/” text_color=”#218c2f” target=”new” color=”default”]Zobacz również: Hop przez przeszkodę – przyjeżdżajcie na rodzinne zawody w Łącku[/button]

– Zapewniamy, że widowiskowe skoki przez przeszkody na długo pozostaną w waszej pamięci – mówi Adam Mazurkiewicz, prezes Stada Ogierów w Łącku. – Zadbaliśmy o to, żeby impreza była przeznaczona nie tylko dla osób jeżdżących na koniach, ale i dla wszystkich, którzy pragną miło spędzić czas – dodał.

Będzie więc m.in.: pokaz woltyżerki, przejażdżki na kucyku, stół z potrawami regionalnymi, malowanie twarzy, zjeżdżalnie, eurobungee, kule wodne czy… konkurs „Rzut podkową”.

Impreza rozpoczyna się o godz. 9, wstęp jest bezpłatny.

[button link=”http://petronews.pl/wygrala-frida-szuler-fiona-puchary-w-lacku-rozdane/” target=”new” text_color=”#1c9c2d” color=”default”]Zobacz również: Wygrała Frida, Szuler, Fiona… Puchary w Łącku rozdane[/button]

PetroNews jest patronem medialnym zawodów.