Wielki pożar w Drobinie

0

To nie była spokojna noc. W Drobinie, podczas pożaru karczmy, z żywiołem walczyło aż 17 jednostek pożarniczych.

W nocy z 17 na 18 listopada zapaliła się karczma “Oleńka” w Drobinie. Choć na szczęście nikt nie ucierpiał, pożar poczynił duże spustoszenia. Na miejscu z żywiołem zmagało się aż 9 samochodów państwowej straży pożarnej i 8 ochotniczej straży pożarnej. Były też 3 samochody policyjne i 1 pogotowia energetycznego.

– Było to duże zdarzenie – mówi Edward Mysera, rzecznik Państwowej Straży Pożarnej w Płocku. – Brało w nim udział kilka jednostek pożarniczych. Ogień wybuchł około godziny 22, a działania zakończyliśmy po 6 rano. Spłonęła część budynku przeznaczonego na hotel. Nie było osób poszkodowanych, ale straty materialne są bardzo duże – wyjaśnił.

Co lub kto zaprószył ogień, dowiemy się po zakończeniu dochodzenia policji.

Podziel się.

Patronat i artykuły sponsorowane w PetroNews.pl


Warto Przeczytać

Płocki Styl Paulina_Snapseed

Jesień zadomowiła się na dobre, co widać chociażby po strojach płocczan. Nasza stylistka Sandra Panuś ponownie wyruszyła na ulice naszego miasta, aby wybrać osoby, które dostosowały się do zmian w pogodzie nie tylko pod kątem chłodniejszej aury, ale i mody. Zobaczcie kolejny odcinek “Płockiego stylu”.


Ostatnie Informacje

Konkursy
Rozdajemy Lekkie Ciacho!

Specjalnie dla czytelników PetroNews, Lekkie Ciacho, które dostarcza płocczanom pyszne desery bez cukru, przekazuje swoje wypieki do spróbowania. Wystarczy przyjść…