REKLAMA

Wielbiciel perfum zatrzymany. Okradał tylko drogerie

REKLAMA

Ustalenia operacyjne płockich policjantów doprowadziły do zatrzymania 35-latka, który podejrzewany jest o kradzieże perfum w drogerii. Mężczyzna czynów tych dopuścił się w okresie „recydywy”.

Policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu płockiej komendy zatrzymali 22 maja rano 35-letniego mieszkańca miasta, podejrzanego o kilkukrotne kradzieże perfum w miejscowej drogerii.

PowiązaneTematy

– Jak ustalili śledczy, mężczyzna ten w lutym trzy razy wchodził do drogerii i jak gdyby nigdy nic, wychodził ze skradzionymi perfumami. Łączna wartość skradzionych kosmetyków wynosiła blisko 4 tys. złotych. W ustaleniu i zatrzymaniu sprawcy pomogło dobre rozpoznanie operacyjne płockich policjantów – informuje mł. asp. Marta Lewandowska, oficer prasowa KMP w Płocku.Materiał dowodowy, który zebrali śledczy w tej sprawie, dał podstawy do przedstawienia 35-latkowi trzech zarzutów kradzieży.

Mężczyzna nie kwestionował swojej winy, a czynów tych dopuścił się w okresie tak zwanej „recydywy”. Z uwagi na to, mieszkańcowi Płocka grozi surowsza kara, nawet 7 lat i 6 miesięcy pozbawienia wolności.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA

  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU