REKLAMA

Walentynkowy taniec przeciw przemocy

REKLAMA

14 lutego, w miłosnej atmosferze, na Starym Rynku zatańczono przeciwko przemocy. Akcja One Bilion Rising odbywała się w tym roku pod hasłem protestu przeciwko gwałtowi na randce.

PowiązaneTematy

We wtorek, w godz.18-18.30, przy lodowisku, mieszczącym się na Starym Rynku, panie zatańczyły w corocznym proteście przeciwko przemocy wobec kobiet. Z balonikami, w wyśmienitych humorach, powtarzały układ choreograficzny, który ćwiczyły wcześniej w Studiu Tańca Fame.

Dziewczyny, porozmawiajmy o przemocyWydarzenie odbywało się w uroczystej dekoracji walentynkowej „I love Płock”, przygotowanej z okazji imprezy, która zorganizowana została przez urząd miasta i Młodzieżowy Dom Kultury w Płocku. Była m.in. ławka dla zakochanych, fotobudka z walentynkowym motywem, słodkie niespodzianki oraz konkursy z nagrodami ufundowanymi przez partnerów akcji – bonami i voucherami do płockich restauracji i kawiarni. Na zakończenie odbyło się walentynkowe disco.

Po tańcu, o godz. 20, w “Kinie za rogiem” odbyła się projekcja filmu pt: “Triszna. Pragnienie miłości”, czyli poruszające studium emocjonalnego uzależnienia. Po filmie dyskusję poprowadzili organizatorka wydarzenia w Płocku – Monika Mioduszewska-Olszewska i Radosław Łabarzewski.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA

  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU