W ostatnim dniu lutego zakaz parkowania na kilku ulicach

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Na wtorek, 28 lutego, zaplanowano przejazd pojazdów nienormatywnych, co wiąże się dla kierowców z utrudnieniami. Nie będzie można parkować przy kilku płockich ulicach.

Przejazd pojazdów nienormatywnych zaplanowano 28 lutego w godzinach: 22-5 dnia następnego. Jak informuje Urząd Miasta Płocka, właściciele będą musieli przestawić swoje pojazdy i nie parkować w godzinach nocnych na zatokach postojowych, zlokalizowanych przy ulicach:

  • Targowa
  • Bielska
  • Gwardii Ludowej
  • Łukasiewicza
  • Długa.

– Apelujemy o nieparkowanie pojazdów w zatokach parkingowych wzdłuż wymienionych ulic ze szczególnym uwzględnieniem ulicy Gwardii Ludowej (zatoki parkingowe od strony ogródków działkowych) gdzie nastąpi zmiana organizacji ruchu – mówi Konrad Kozłowski z zespołu współpracy z mediami płockiego ratusza.

Organizator przejazdu nienormatywnego ma poinformować dodatkowo kierowców o konieczności uprzątnięcia pojazdów z trasy przejazdu oraz wprowadzić czasową organizację ruchu.

Warto wziąć sobie do serca ten komunikat, gdyż niezastosowanie się w dn. 28 lutego br. do czasowej organizacji ruchu i poleceń służb będzie skutkowało odholowaniem pojazdu na koszt właściciela.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji