REKLAMA

Ferie z grami w Galerii Wisła

REKLAMA

Ferie zimowe trwają w najlepsze, pogoda zimowa też dopisuje. Jeśli jednak zmarzną wam już nosy i będziecie chcieli zrelaksować się w cieplejszym otoczeniu, możecie skorzystać z propozycji Galerii Wisła, która przygotowała Ferie z Grami.

PowiązaneTematy

A gier do wyboru jest sporo. Na przykład dla najmłodszych jest ogromna, przestrzenna gra planszowa – dzieci biorące udział w rozgrywce są jednocześnie graczem i pionkiem, poruszającym się po planszy. W pobliżu stanowiska pn. „Zimowe Zadanie”, trzeba rzucić śnieżką do specjalnej planszy z zadaniami. Na zwycięzców czekają upominki.

Na nieco starsze dzieci czeka strefa, w której można bawić się wspólnie z rodzicami, a przy okazji rozszerzyć swoją wiedzę i wyobraźnię. Znajdziemy tam dwie Wyspy Gier Planszowych – w pierwszej czekają ciekawe gry edukacyjne i przygodowe, a w drugiej, przygotowanej z myślą o starszych i bardziej doświadczonych graczach, zagramy w bestsellerowe gry planszowe.

Są również dwie strefy video, z grami o zróżnicowanej tematyce i trudności: najmłodsi mogą spróbować swoich sił w slalomie gigancie, skokach narciarskich, czy wyścigach bobslejów; starsze dzieci wezmą udział w wyścigach aut, wcielą się w rolę szpiegów, policjantów lub rozegrają mecze koszykówki. Na fanów sportu czeka również stół do gry w piłkarzyki.

W najbliższy weekend, 18 i 19 lutego, odbędzie się jedna z największych atrakcji ferii – Weekend z Escape Roomem, czyli pokojem zagadek. Wirtualna odmiana zabawy miała swoją premierę w latach 80’tych. Od kilku lat coraz większą popularności zdobywa odmiana gry w prawdziwym świecie. Zadaniem uczestników zabawy będzie wydostanie się z tematycznego pokoju, rozwiązując przy tym serię zagadek intelektualnych, manualnych oraz logicznych. W niedzielę dla najszybszych graczy przewidziano nagrody.Miłośnicy nowych technologii mają do dyspozycji Wyspę Robotów, na której czekają roboty mindstorms oraz specjalnie skonstruowany tor przeszkód.

Natomiast podczas finałowego weekendu ferii, 25 i 26 lutego, odbędą się dwa turnieje gier komputerowych. W sobotę, 25 lutego, zostanie rozegrany licencjonowany Turniej FIFA 2017. Kultowa seria FIFA, to absolutna klasyka gier komputerowych i – w powszechnej opinii – najlepsza i najbardziej dopracowana gra piłkarska na świecie. W niedzielę, 26 lutego, odbędzie się turniej gier wykorzystujących technologię wirtualnej rzeczywistości. Technologia ta wchodzi na wyższy poziom i od niedawna umożliwia rozgrywkę bezpośrednio pomiędzy graczami. Gracze wcielą się w roboty rywalizujące ze sobą na wielkiej arenie w sportach przyszłości. Gra „RIGS” jest jedną z najlepiej sprzedających się gier VR. W obu turniejach przewidziane są nagrody dla zwycięzców.

Ze wszystkich feryjnych atrakcji w Galerii Wisła można korzystać bezpłatnie, w godzinach: 12-19.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA

  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU