REKLAMA

W weekend nie przejedziesz ulicą Sienkiewicza

REKLAMA

– Przypominamy, że od piątku do niedzieli planowane jest całkowite zamknięcie skrzyżowania ulic Sienkiewicza i 1 Maja – informuje Urząd Miasta Płocka.

W związku z prowadzonymi pracami na skrzyżowaniu Kilińskiego z Sienkiewicza pojawią się znaki drogowe i tablice, informujące o zamknięciu dla ruchu ulicy Sienkiewicza od 25 września godz. 20 do 27 września godz. 22.

PowiązaneTematy

Dodatkowo, już na skrzyżowaniu ulic Sienkiewicza z Misjonarską, kierowcy będą musieli skręcić w prawo lub w lewo w ulicę Misjonarską, w celu zawrócenia i ominięcia zamkniętego odcinka ulicy. Dopuszczony będzie warunkowy dojazd do posesji, znajdujących się na ulicy Sienkiewicza na odcinku od Misjonarskiej do 1 Maja.

Bez przejazdu będzie również odcinek ulicy 1 Maja od Królewieckiej do Sienkiewicza.

Dojazd do posesji, znajdujących się na ulicy Sienkiewicza na odcinku od skrzyżowania z 1 Maja do Bielskiej, będzie możliwy dzięki objazdowi przez ulicę Kaczmarskiego. Dlatego też ulica Sienkiewicza na odcinku od Kaczmarskiego do 1 Maja będzie ulicą dwukierunkową. Z kolei Sienkiewicza na odcinku od Kaczmarskiego do Bielskiej, tak jak dotychczas, pozostanie jednokierunkowa (z kierunkiem jazdy do Bielskiej).

Zamknięciem dla ruchu ulicy Sienkiewicza na skrzyżowaniu z ulicą 1 Maja oznacza także, że na trasy objazdowe zostaną skierowane jeżdżące tamtędy autobusy linii 2, 4, 7, 8, 10, 15, 19, 20, 21, 22, 24, 29, 33, N1 i N2. Szczegółowe informacje, dotyczące objazdów pojazdów komunikacji miejskiej znajdziecie TUTAJ.

Apelujemy o zachowanie szczególnej ostrożności!