REKLAMA

W środę jubileusz Romana Kłosowskiego w teatrze. Wstęp wolny

REKLAMA

Teatr Dramatyczny w Płocku zaprasza na niecodzienne wydarzenie. Na jego deskach zostanie wystawiony spektakl „Akt bez słów – Komedia – Ostatnia taśma Krappa – Oddech” w reżyserii Krzysztofa Prusa, w którym wystąpi Roman Kłosowski, świętujący 60-lecie pracy artystycznej. 

PowiązaneTematy

Mężczyzna wrzucony na pustą scenę bez możliwości zejścia w kulisy. Uwięzione w urnach ciała trojga ludzi: męża, żony i kochanki; ich głowy skazane na wieczne rozpamiętywanie toksycznego związku. Niespełniony pisarz nagrywający na taśmę swój głos; niespełniony człowiek poszukujący w starych nagraniach odpowiedzi na pytanie, kiedy jego życie straciło sens. Ludzki oddech jako aktor spektaklu. Cztery krótkie sztuki napisane przez największego dramaturga XX wieku Samuela Becketta w nowym zestawieniu i zaskakującej obsadzie.

W roli Krappa, bohatera „Ostatniej taśmy”, po latach scenicznej nieobecności, wystąpi Roman Kłosowski. Spektakl jest częścią projektu „Beckett i moja 60-letnia droga artystyczna”, który został zrealizowany z okazji 60-lecia pracy artystycznej wybitnego aktora teatralnego i filmowego – Romana Kłosowskiego.Przed spektaklem reżyser, Krzysztof Prus przybliży twórczość Samuela Becketta, a tuż po nim zaprosi do dyskusji z artystami występującymi w spektaklu. Projekt skierowany jest głównie do młodzieży oraz osób starszych i ma pomóc w integracji różnych grup wiekowych. Wstęp na spektakl jest wolny. Bezpłatne zaproszenia można odebrać w kasie Teatru Dramatycznego (ul. Nowy Rynek 11).

Pokazy odbędą się w środę, 16 października o godz. 12 i 19.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA

  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU