REKLAMA

W Płocku organizowany jest Marsz Równości

REKLAMA

I Płocki Marsz Równości – to inicjatywa, która została już zgłoszona do Urzędu Miasta Płocka. Marsz ma odbyć się 10 sierpnia i – jak podkreślają organizatorzy – planowana jest jako pozytywna impreza na rzecz równości i równouprawnienia.

Informacja o I Płockim Marszu Równości pojawiła się na portalu Facebook. Nie ma jeszcze zbyt wielu szczegółów, wiadomo na razie, że marsz odbędzie się 10 sierpnia br. w godzinach 14-16, a jego hasłem przewodnim jest: „Płock napędza Równość!”.

– Mamy nadzieję, że Płocki Marsz Równości będzie imprezą pozytywną i radosną, łączącą wszystkich płocczan. Idę Marszu jest tolerancja i szacunek dla każdego człowieka. Naszym celem jest zgromadzenie różnych osób, które łączy umiłowanie dla wartości takich jak równość, tolerancja, otwartość i solidarność. Wierzymy, że takie hasła są bliskie wielu mieszkańcom Płocka – piszą twórcy wydarzenia.

Na stronie facebookowej wydarzenia można przeczytać, iż organizatorami Marszu są „osoby prywatne, od lat zaangażowane w działalność społeczną – w tym lokalną, w szczególności na rzecz równości i równouprawnienia”. Jak podaje portal Alternatywa.net, w komitecie organizacyjnym Marszu Równości są: Mateusz Goździkowski, Monika Niedźwiedzka oraz Arnold Kowalski.

Organizatorzy podają również, iż tegoroczny Płocki Marsz Równości odbędzie się m.in. dzięki wsparciu finansowemu uzyskanemu z grantu przyznanego przez Fundację Wolontariat Równości z funduszy pozyskanych od marki Sprite (Coca-Cola Co.).

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 94

 1. Duży says:

  Bardzo dobrze że taki marsz bedzie, pierwszy i ostatni, a Panu Prezydentowi podziekuje przy urnie na wyborach samorządowych, może w końcu coś się w Płocku zmieni na lepsze….

 2. Jan says:

  Najlepiej iść na marsz w obronie tradycyjnych wartości, ponieważ muszą widzieć że ten marsz jest zdecydowanie więkaszy. Chyba że chcesz żeby coraz bardziej postępowała LGBTyzacja, to nic nie rób.

 3. Mariusz says:

  Pokażmy ze jesteśmy toleracyjni jednocześnie że nie popieramy LGBT. Można zrobić naklejki:
  NIE popieram LGBT, toleruje.
  Dzieci na badania do seksuologa, badać, leczyć, przeciwdziałać. Żeby później nie było płaczu że rodzice nie akceptują. Lepiej idź do lekarza może pomoże.

 4. asekurant says:

  Nigdy Pan Jaroslaw nie rzucil kamieniem w tecze-amen!!!!!-„spieprzaj dziadu”.

 5. Anonim says:

  Jestem apostata i mnie strzela jak idzie procesja, ale czekam cierpliwie by przejechac nie po ludziach tylko obok! Czego trzeba doswiadczyc by miec otwarty rozum. Podobno Bog stworzyl ludzi na swoje podobienstwo.??

 6. Nandi says:

  Zgorszenie szczególnie dla dzieci!!!
  Niektórych jednak to nie obchodzi.

  • Level up says:

   Jakie niby zgorszenie? Ciekawe co Pani by powiedziała jakby pani dziecko było by innej orientacji

 7. Miki says:

  Zgorszenie!!!

 8. Niko says:

  Myślę, że nawet w średniowieczu nie akceptowano patologicznych zachowań, afiszowania się zboczeniami.

 9. Amelia Mickiewicz says:

  Nie ma poparcia na dewiację. Co oni tym marszem chcą udowodnić? Dziś LGBT jutro pedofile. Niech sobie będą Sodomitami, ale niech się nie obnoszą z tym. Całe te LGBT to komuna w nowym wydaniu. Sodomici świata nie zaludnią. Czemu władze Płocka się godzą na to? Wstyd, wstyd i jeszcze raz wstyd! Mam nadzieję, że patrioci kontrę zrobią.

  • Level Up says:

   LGBT to ludzie po prostu innej orientacji a nie pedofile. Ja nie wiem czemu jest w was taka nienawić do 2 człowieka. Co ci ludzie wam zrobili. Ciekawe co powiedzielibyście jakby wasze dzieci były innej orientacji seksulanej.

 10. Wojtek says:

  Planowany marsz to propagowanie ideologii LGBT. Tak by ludzie się do tego przyzwyczaili… Widać jaki brak poparcia dla takiego marszu jest w Białymstoku… Około 70 kontrmanifestacji…
  Tak trzymać Białostocczanie!

  • Kora says:

   Mam nadzieje ze ta twoja nienawiśc odbije się jeszcze na twoich prawnukach, zygac mi się chce jak parze na taki pomiot homofobi, co za smutny szary człowiek z ciebie

 11. Norbi says:

  To żałosne.

 12. Gość says:

  Niepotrzebna w Płocku homoparada!

 13. Kalina says:

  Rozwiązać LGBT !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 14. Bolek says:

  Nachalna propaganda mniejszosci seksualnych.

 15. Lena says:

  Wara od naszego miasta!

  • Seweryn says:

   Dokładnie. Wara wszelkim agresywnym neandertalcom. Płock to miasto równości i bezpieczeństwa. Pokaży, że LGBT to dla nas tacy sami ludzie jak każdy inny.

 16. Przemek says:

  Wara z marszem od naszego miasta!

 17. Daro says:

  Wara od marszu w naszym mieście!
  Wara!

 18. Tola says:

  Widziałam kilka dni temu paradę, gdy byłam w Londynie. Niektórzy wyglądali obscenicznie…
  To było okropne. Zwiedzalam Londyn z mężem a tutaj taka niemiła niespodzianka. Niektórzy wyglądali jak karykatury… Wróciłam do Płocka i przeczytałam o planowanym marszu…
  Nigdy więcej!

 19. Tomek says:

  Skąd u niektórych ludzi takie problemy z seksualnością?

 20. Rico says:

  Ludzie że zboczeniami seksualnymi nie mogą mieć równych praw np.takich jakie mają małżeństwa.

 21. Krzysiek says:

  Pokazywać na ulicach, że jest się zboczonym? Patologia nie będzie przez to normą.

 22. Nina says:

  Związki homo nie powinny być zalegalizowane.

 23. Studenci lat 22, katolicy says:

  Liczymy na Pana Mądrość Panie Prezydencie Płocka.
  Mamy nadzieję, że katolicy przekonają Pana w tym mieście aby nie doszlo do tego marszu. Chociażby nasze głosy.
  Środowisko studenckie liczy na dobry koncert.
  Jednakże nie musi go być. Najwazniejsze żeby marsz się nie odbył.
  Prosimy

 24. Student says:

  Nawołuję do odwołania tego marszu!!!
  Płocczanie, nie możemy się na to godzić!
  Nie śpijcie!!!
  Niech fala zgorszenia i zboczeń nie afiszuje się na naszych ulicach i w naszym mieście.

 25. Seba student PWSZ w Płocku says:

  Jestem studentem PWSZ w Płocku, ale też jestem oburzony tym marszem. Nie wolno do niego dopuścić. Nie po to głosowałem na tego prezydenta aby teraz mnie zawiódł i do niego dopuścił. Moja żona też jest oburzona i ma nadzieję że nie splugawimy tego miasta tym wydarzeniem.

 26. Studenci z Politechniki Warszawskiej says:

  Płock płacze od momentu w którym dowiedzieliśmy się o marszu !!!!!!!!!!!!!!!!!!

 27. Wojtek says:

  Kochać trzeba każdego człowieka, nawet geja, lesbijkę, przestępcę, zdrajcę ale czystą miłością.
  Nie sprzeczną z Biblią. Niektórzy nie czytają Biblii. Niektórzy czytają ją niewłaściwie, na swoją zgubę.

 28. Robert says:

  Wydawałoby się, że niektórzy organizatorzy marszu są wykształceni, ale wiedza to nie mądrość…

 29. Kena says:

  Mam nadzieję że prezydent katolik nie pozwoli w Płocku do marszu, do takiej profanacji. Niech pokaże że ma w Płocku coś do powiedzenia aby nie dopuścić do tego. To obrzydliwe!

 30. Niko says:

  Marsz profanacji i falsyfikat milosci.

 31. Dobre bo nasze polskie says:

  Każdy ich opluwa marginezuje uważa za patologie, a kto takim ludziom daje życie? psy koty? Kto im dał życie czy nie polska rodzina czy nie ten ogół który teraz nie chce na nich patrzeć? To jakie życie im dano i dlaczego?

 32. zz says:

  nie kupuję coca-coli

 33. PanTeraz says:

  ten marsz będzie bo jest równość i chcą podziękować? Czy odwrotnie, bo nie ma równość i i nie wolno im żyć, ani się kochać? Nie rozumiem tego zbytnio. Po co to?
  Kto im czego zabrania? Ślubów? Nie ma ślubów dwóch panów . Niech wymyśla sobie swoją ceremonię, swój porządek i robią. Zresztą po co to komu. Co zmienia? Nic? Już dawno wszystko można uporządkować w życiu u notariusza.
  Ja np chcialbym zaprotestowac przeciwko temu że ptaki mogą latać a ja nie mogę :/ Czy mam.sluszne prawo domagać się skrzydeł? Kto mi je da? Nikt? To może dzieci też nie wolno domagać się osobom które nie mogą ich mieć. Jak równość to równość.

  • Michał says:

   Idąc twoim tokiem myślenia zabladzilem To że ty możesz miec dzieci uznałes za coś naturalnego To że ktoś chce zorganizować marsz równości uznałes za sprzeczne z naturą, Dlatego że Ty możesz mieć dzieci to im nie wolno maszerowac? KOLUNIU edukacji i jeszcze raz edukacji Ja też nie mam dzieci, jestem hetero nie chce mieć żadnych praw w Płocku ani żadnych wspólnych spraw z Plockiem

   • ZBIG says:

    Skoro nie chcesz mieć nic wspólnego z Płockiem to po co tu zaglądasz ? To jest portal dla Płocczan. Zawsze mnie śmieszyła lewacka logika.

 34. Tęcza nad plockiem says:

  Idę po skrzynkę coca coli niech pedalstwa w Płocku nie będzie końca

  • PanTeraz says:

   kupisz bez problemu.
   Za to pepsi się kończy. Ludzie zagłosowali portfelami

 35. QWERT says:

  zaraza dotarła maski kup

 36. Milo says:

  Kiedyś normą był ogół a nie margines.
  A teraz pedryle i zboki wychodzą z dziur i mówią jak mamy żyć i jakie wartości są ważne dla Nas.

  • Łysy says:

   Odbieram to w ten sposób że to Ty uważasz się za ten,, ogół,, Muszę cię rozczarować bo w takim razie średnio zdolny szympans myśli wydajniej niż ten ogół

  • Monika says:

   Lgbt to nie zboczency ty szary człowieczku homofobie bez wyobraźni, ciekawe co powiesz o twoim kościele wspaniałym z Księżyno pedofilami na czele

 37. przemek says:

  Komentarze pozytywne są usuwane.Chyba autorowi artykułu zależy aby były tylko negatywne.

 38. gość says:

  Przy witaczach przed wjazdem do miasta trzeba umieścić tablice ze znakiem „zakaz pedałowania”.

 39. teg says:

  Płock wolny od pedalstwa

 40. 24hd93zx says:

  Zawsze w Płocku ceniłem to, że jest tu spokojnie, ale widzę, że „tęczowe bojówki” włażą także i tutaj… mam nadzieję, że PiS zmieni jakoś prawo do organizowania demonstracji tak żeby takie upierdliwe demonstrowanie ciągle w tej samej sprawie w każdym mieście w Polsce było utrudnione. Od tego jest Warszawa, żeby tam sobie takie marsze urządzać.

 41. Paweł says:

  Większość osób wybiera Pepsi ja również .. Równości nigdy nie było i nie będzie a promowanie tego typu postaw jest absurdalne wręcz komiczne …

 42. Mądra strona says:

  Dziwne ze marsz równości od razu jest łączony JEDYNIE z LGBT+. W marszu chodzi o równość wszystkivh ludzi również osób niepełnosprawnych oraz jest punkt o większej ilości zieleni w Płocku. Obrzucanie wyzwiskami miłości do osoby o tej samej płci i nazywanie tego dewiacją bo tak mówi kościół jest homofobia i oznaką „ciasnego” umysłu. Czy gdyby kościół wam powiedział że to jest normalne wtedy byście nadal uważali to za dewiacje? Nie podpierajcie się bogiem. Nie znacie jego zdania! Nawet nie wiecie czy istnieje! Za to wiecie że LGBT+ jest prawdziwe. Pora przestać żyć w zamknięciu jedynie że swoimi poglądami i bogiem w ramce. Pora otworzyć się na inne poglądy. Pora zaakceptować inność.
  I pamiętajcie wy osoby LGBT+ jesteście inni to prawda. Ale bycie innym nie oznacza bycia gorszym tylko bycie WYJĄTKOWYM. Szkoda że niektórzy ludzie tego nierozumieja.

  • Anonim says:

   Kościół i religia tu nie ma nic do rzeczy. Kościół mi i wielu innym nic nie mówi, ba ja nawet nie chodzę do kościoła więc mam gdzieś opinię kościoła. Nie przeszkadza mi że ktoś jest gejem czy lesbijką. Ale przeszkadzają mi marsze gdzie takie osoby manifestują swoją odmienność i mówią że to normalne.Poco się z tym publicznie Właśnie tym robią sobie wrogów. Twierdzenie że to jest normalne? Nie to nie jest normalne. We wszystkich gatunkach jest samiec i samica, razem tworzą parę i wydają potomstwo, tak jest ten świat skonstruowany. A tak pół żartem pół serio: W wykopaliskach archeologicznych zawsze znajdują albo szkielet / ciało kobiety lub mężczyzny. Jakoś nigdy nie znajdują tranwestytów i innych wynalazków. To jest upośledzenie i choroba, wszystkie odchyły w stronę tej samej płci lub jej zmiany. Tak więc niech wszyscy żyją sobie w pokoju i spokoju, ale się niech z tym nie obnoszą i na siłę nie przekonują innych, a w szczególności precz od mamienia dzieci.

  • gość says:

   To lewica robi z homoseksualistów dziwolągi jak kiedyś z kalek robiony cyrk. Lewica to takie „postępowe” średniowiecze.

 43. Mądra strona Płocka says:

  Dziwne ze marsz równości od razu jest łączony JEDYNIE z LGBT+. W marszu chodzi o równość wszystkivh ludzi również osób niepełnosprawnych oraz jest punkt o większej ilości zieleni w Płocku. Obrzucanie wyzwiskami miłości do osoby o tej samej płci i nazywanie tego dewiacją bo tak mówi kościół jest homofobia i oznaką „ciasnego” umysłu. Czy gdyby kościół wam powiedział że to jest normalne wtedy byście nadal uważali to za dewiacje? Nie podpierajcie się bogiem. Nie znacie jego zdania! Nawet nie wiecie czy istnieje! Za to wiecie że LGBT+ jest prawdziwe. Pora przestać żyć w zamknięciu jedynie że swoimi poglądami i bogiem w ramce. Pora otworzyć się na inne poglądy. Pora zaakceptować inność.
  I pamiętajcie wy osoby LGBT+ jesteście inni to prawda. Ale bycie innym nie oznacza bycia gorszym tylko bycie WYJĄTKOWYM. Szkoda że niektórzy ludzie tego nierozumieja.

 44. Łysy says:

  W Paryżu codziennie jest jakaś demonstracja pochód czy marsz i nikt z tego powodu nie robi sensacji A tu masz wieśniaki się na większość powołują, a przyjrzyjcie się sobie tej większości jacy porządni wszyscy jesteście i co wyprawiacie
  Bardzo dobrze ze ratusz się zgodził a jak komuś się nie podoba to niech nie patrzy niech się patrzy na tą swoją większość

  • gość says:

   Pojedxiedź do Paryża i zejdź do metra a zobaczysz i poczujesz zapach wieśnuactwa.

   • Łysy says:

    A co jest nie tak w paryskim metrze? Chyba tylko to że czasem wyjeżdża na powierzchnię miasta to tyle

 45. Populizm i demagogia says:

  To niech sobie przejdą i co z tego to też ludzie, a co wy tu wszyscy uważacie że jak ktoś nie jest hetero i nie ma rodziny to nie ma żadnych praw w Płocku Ja jestem hetero ale nie chce mieć żadnych praw w Płocku

 46. Thanos says:

  Coca-Cola jest ostatnio prawie dwa razy droższa od Pepsi, teraz wiem dlaczego i na co przeznaczają pieniądze. Nie kupuję coca-coli za ich pazerność w cenie, a teraz to już przybili gwóźdź do swojej trumny. Teraz tylko czekać na świąteczne reklamy z ciężarówką coca-coli z rodzinnym klimatem fajnych inaczej w tle.

 47. płockier says:

  Takie marsze to organizujcie sobie w Warszawach, Gdańskach a nie w takim spokojnym Płocku. U nas jeszcze nikt nie paradował w aż tak kolorowych strojach. Garstka osób na to przyjdzie, szkoda zachodu i pieniędzy.

 48. xDDDD says:

  Boże jaki zaścianek umysłowy w komentarzach xDD niektórzy dalej żyją w średniowieczu

 49. regionalista. says:

  PP ma doskonalą Ochronę Organów Państwa. Dorośli PP manipulują naszym płockim społeczeństwem a Witryna oddana młodocianym mniejszości, jako Pole, nauka wprawek, zanim dorosną.
  Podstępne wpisy ukazują się bardziej okrutne w momentach NIEPOKOJÓW SPOŁECZNYCH WYMYŚLANYCH
  DALEKO STĄD………… a to sprowadzenie Armii USA – samolotów najnowocześniejszej technologii – wyśmiewanie WOJSKA POLSKIEGO – FORMACJI WOT — GAZU Z USA – ELEKTROWNI ATOMOWYCH – PORÓWNYWANIE ŻOŁNIERZY POLSKICH MISJI ZAGRANICZNYCH – JAKO FORMACJE SS – WERMACHTU…

  To wszystko jest natychmiast umarzane w Płocku i likwidowane aby nie było nawet DOCHODZENIA WSTĘPNEGO…

  Nieźle to wszystko Daleko Stąd wymyślili.

  Są Uderzenia podstawowe w NASZE ISTNIENIE POLSKI I ŚWIADOMOŚCI NATURY POLAKA.

  Sprecyzowane ataki na Wiarę Polaków – likwidacja Dziedzictwa Narodu Polskiego niszczenie DOROBKU MATERIALNEGO NASZYCH POLSKICH PRZODKÓW,

  NISZCZENIE BUDOWLI – MIEJSC STRACEŃ NARODU POLSKIEGO – GROBÓW POLAKÓW BOHATERÓW POLSKI.

  WŁADZE CENTRALNE POLSKI – CZYLI PAŃSTWO POLSKIE – NIE REAGUJĄ I MILCZĄC

  POZWALAJĄ. JAKI MAJĄ W TYM INTERES? W CO JEST, W POLSKIE GRANE?
  W 447?

  „Fachowcy „ piszą dokładnie………..cytat …..” cień .11:52 , 11.07.2019……XXI wiek a w Płocku ŚREDNIOWIECZE i dlaczego?…
  Bo za bohaterów uznaje się tych, którzy walczyli z zaborcami:
  Niemcami, Rosją, Austriakami – do wiadomości kretynów.” koniec cytatów z Portalu Płock.

  Jak widzimy KAŻDY, KTO PRZECIWSTAWIA SIĘ Niemcom – ROSJI – jest wrogiem tych państw………
  Dziwnym trafem w powyższe „wymagania” wpisuje się „robota „ wojewody mazowieckiego……
  Wyrzucił z budynku Delegatury Płockiej Urzędu Woj. Mazowieckiego….
  Pamięć Bohatera Polski – gen. Z. Padlewskiego – PŁOCKIEGO WOJEWODY – POWSTANIA STYCZNIOWEGO 1863R.-
  Salę 104 Jego Imienia , zlikwidowano, usuwając PORTRET WOJEWODY POWSTAŃCZEGO…….
  Jak wiemy, GENERAŁ Z. PADLEWSKI WALCZYŁ
  O NIEPODLEGŁOŚĆ POLSKI Z ROSJĄ CARSKA

  Został przez Rosjan rozstrzelany w Płock a Jego Ciało i Jego żołnierzy, rozstrzelanych w tym samym Miejscu,

  moskiewska Władza Płocka – wyrzuciła z GROBÓW WOJENNYCH A MIEJSCE EGZEKUCJI – SPRZEDANO………..

  A WIĘC WG. WYMOGÓW V KOLUMNY PŁOCKIEJ

  —– Wojewoda Padlewski był synonimem ŚREDNIOWIECZA , a TERAZ, – jest zbędny , zacofany?
  Jednocześnie uczyniono wszystko aby w budynku DELEGATURY URZĘDU WOJ. MAZOWIECKIEGO
  NIE ZAŁOŻYĆ TABLICY PAMIĘCI OSTATNIEGO WOJEWODY PŁOCKIEGO ŚP. ANDRZEJA DRĘTKIEWICZA,

  pomimo pozytywnej Decyzji poprzedniego wojewody mazowieckiego, Jacka Kozłowskiego i prezydenta M. Płocka, A. Nowakowskiego.

  Dlaczego?

  OSTATNI WOJEWODA PŁOCKI – BYŁ „ ROBOTNIKIEM PANA BOGA” – GORĄCYM CHRZEŚCIJANINEM – WYBITNYM PATRIOTĄ – POLAKIEM. WYBITNYM GOSPODARZEM WOJEWÓDZTWA PŁOCKIEGO.
  PIERWSZYM PREZYDENTEM PŁOCKA po obaleniu komunizmu w Polsce. DOSKONALE RZĄDZĄCYM PŁOCKIEM.

  Dbającym o Polską Pamięć Narodową i BUDOWNICZYM SYSTEMU OCHRONY MIEJSC PAMIĘCI NARODU POLSKIEGO.

  A więc czynił Odwrotność działań dzisiejszych Władyków na Urzędach
  Postać Wojewody Płockiego

  Nie spełnia wymogów „fachowców” od niszczenia Polski jako Państwo, zamieniane mocą Dyrektyw Sorosa i jego Sług, jako kraiki landowo – dzielnicowe wg. wymogów Niemiec, Rosji o Izraela.

  Zgoda na Marsze pedałów w Płocku i wybryki seksualne z wyśmiewaniem RELIGII KATOLICKIEJ,

  jest tylko spełnianiem Dyrektyw ww. NISZCZYCIELI CYWILIZACJI ŁACIŃSKIEJ W POLSCE.

  OBLIVIO MEMORIAE LABEM FERT

  ………………………………………………………….

  WSZYSTKO CO SIĘ DZIEJE W POLSCE – PŁOCKU – JEST ZA ZGODA RZĄDOWĄ W POLSCE.

  Nie mamy żadnego wpływu aby to były RZĄDY POLSKIE.

 50. artur anty says:

  pomidory zgnile zbuki juz sie szykuja bede obrzucal wiec policja nie bedzie mi straszna.

  • daniel says:

   dokładnie tak trzeba postąpić a ten który uważa ze to jest marsz dla wszystkich niepelnosprawnych itp to ma racje bo pedałów powinno sie w szpitalu leczyć z tąd ta tęcza juz nie napisze ze jebać ich bo to dla nich przyjemność

 51. Nexxt says:

  Wychodzi na to że nawet marsz równości przeszkadza ludziom o ograniczonych poglądach, brak szacunku dla demokracji możliwości protestowania o którą walczyli ludzie z komunizmem, te komentarze ludzi z problemami którzy nie potrafią zaakceptować innych wartości i poglądów smutna rzeczywistość kiedy do tego miasta przyjdzie wiedza

  • FanTomas says:

   Wiedza, inteligencja, doświadczenie i mnóstwo pozytywnego nastawienia nigdy nie oznacza uległości wobec terroru mniejszości nad większością.
   Każdy dobrze wie, że środowiska LGBT są marionetkami, które wykorzystuje się w grze politycznej. I tutaj… Kiedy w was – ludzie „tolerancyjni” – będzie tyle mądrości, że zrozumiecie, że nikt was nie ogranicza. Możecie robić dokładnie to samo co my (hetero) – ale chcecie robić rzeczy których nam nie wolno. Za emanowanie uczuciami na ulicy jest mandat. Poza tym czy ktokolwiek z nas przebiera się w seksowne ciuszki i lata na Piłsudskiego a nie w sypialni? Kolejna sprawa – nie ma zakazu urodzenia i wychowywania dziecka. Nie da się? To natura. Z naturą chcecie walczyć?
   Nikt nie chce was atakować ani gnębić, ale to wy chcecie zmieniać nasz świat i nie dziwcie się, że będziemy to bronić. Jasne?

  • Thanos says:

   Przeszkadza mi publiczne obnoszenie się ze swoimi dewiacjami i na siłę wciskanie innym że to normalne.

 52. WTF says:

  Kochani same negatywne komentarze… Napiszmy coś pozytywnego… Tolerujemy wasze POpapraństwo, chodźcie sobie gdzie chcecie i miętoście kogo chcecie… ale nas w to nie mieszajcie… HaHaHa

 53. tbgl says:

  mam nadzieje ze nie dojdzie do tego cyrku, nie róbcie z siebie ofiar i pośmiewiska elgebeciaki.
  rodzina i małżeństwo może wyglądać tylko w 1 sposób i na pewno nie taki, o który wy walczycie, a adopcja przez homo to absurd, do którego nie może dojść. pozdrawiam wszystkich anty do tych zbokow.

 54. WTF says:

  Marsz równości dewiacji seksualnych z wartościami rodziny? równości? Chyba im się coś pomieszało…LOL

 55. Smutny says:

  Wzorowo katolicy, brawo!

 56. gaga says:

  nie kupuję coca-coli

 57. Mam nadzieję ze w plocku sa ludzie z jajami says:

  Zawsze twierdzilem ze ktos tych popaprancow sponsoruje
  Bo nikt normalny i to za darmo nie bedzie robił z siebie małpy i latał jak po…ny z tęczową szmata

 58. nikt ważny says:

  Dzięki za info. Coca coli już na pewno nie kupię. Nie wspieram POpaprańców. Będzie Pepsi.

 59. Krystyna says:

  Płock ostoja złodziejstwa z Platformy Obywatelskiej i zboczeńców z LGBT oraz zielonych i czerwonych komunistów. Piękna wizytówka miasta. Nie będę karmiła swoich psów przed tym marszem.

 60. Max says:

  Nie rozumiem po co? Ale wiem jedno. Tak jak nie chce już nic z Ikeii, od jutra Cola Zero będzie zastąpiona Pepsi bez cukru. Działajcie dalej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
 • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU