W lipcu kolejny camp Marcina Możdżonka. Rekrutacja wystartowała

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

W lipcu w płockiej Orlen Arenie po raz kolejny gościć będzie środkowy reprezentacji Polski, Marcin Możdżonek. Ta siatkarska gwiazda poprowadzi treningi, w których mogą wziąć udział dzieci w wieku od 9 do 13 lat.

To już trzecia edycja treningów, których ideą jest  propagowanie aktywności fizycznej wśród dzieci i popularyzacja siatkówki. W każdym treningu może uczestniczyć maksymalnie 130 dzieci w wieku od 9 do 13 lat. Jedynym kryterium wyboru uczestników, poza koniecznością spełnienia wymogu wiekowego, jest kolejność zgłoszeń.

Rekrutacja już się rozpoczęła. Na stronie www.fundacja-caf.pl znajduje się formularz zgłoszeniowy. W „Treningach Siatkarskich z Marcinem Możdżonkiem” mogą wziąć udział dzieci, niezależnie od poziomu swoich umiejętności w tej dyscyplinie sportu, a wstęp na treningi zarówno dla uczestników, jak i dla publiczności, jest bezpłatny.

Camp Marcina Możdżonka odbędzie się 26 lipca o godzinie 10.30. Treningi w płockiej Orlen Arenie będą jednocześnie finałem trzeciej edycji treningów. Po ich zakończeniu przyjdzie czas na konkursy dla publiczności. Marcin Możdżonek bardzo chętnie odpowie też na pytania dzieci i kibiców oraz pozwoli zrobić sobie z nim zdjęcie.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji