Uszkodzone auto na rondzie. “Kierowca ciężarówki nawet nie zauważył”

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

O kolizji, do której doszło w czwartek na Rondzie 19 Pułku Odsieczy Lwowa w Płocku, poinformował nas czytelnik. Jak zauważył, na rondzie stało tylko jedno auto, prawdopodobnie po stłuczce.

13 lipca po południu czytelnik przesłał nam zdjęcia i informację o prawdopodobnej kolizji w Płocku. – Na Rondzie 19 Pułku Odsieczy Lwowa stoi tylko jeden samochód, wygląda jakby większe auto zaczepiło go i odjechało – napisał.

Informację zweryfikowaliśmy w Komendzie Miejskiej Policji w Płocku.

– Faktycznie doszło tam do niewielkiego zdarzenia drogowego – potwierdził Krzysztof Piasek, rzecznik płockiej policji. – Ciężarówka zahaczyła mercedesa vito, kierowca ciężarówki prawdopodobnie nawet nie zauważył co się stało i odjechał. Nikt nie ucierpiał w zdarzeniu – dodał rzecznik.

Podziel się:

2 komentarze

  1. I na tym to dziś i na rondzie przy bp między górami a grabina. Cały czas jeżdżą debike scinajac rondo. A zatrab na takiego barana to Cię jeszcze obrzuci stekiem soczyste wiązanki.

  2. Kierowcy nagminnie ścinają te i w Grabinie rondo , wjeżdzając z prawego pasa na rondo odrazu prują prosto na lewy pas na rondzie .

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji