REKLAMA

Uczniowie IV LO kładli gładzie i malowali klasę

REKLAMA

Uczniowie IV LO kładli gładzie, a także malowali – po godzinach, w wolny dzień i to z szerokim uśmiechem na ustach! Co ich zmotywowało do takiego działania? 

Ci społecznicy to młodzież IV Liceum Ogólnokształcącego im. Bolesława Krzywoustego w Płocku, pod okiem koordynator projektu Emilii Ziółkowskiej, którzy biorą udział w projekcie „Niemiecki ma klasę/Deutch hat klasse”, organizowanym przez Instytut Goethego. Projekt ma wpłynąć na wzmocnienie procesów uczenia się, motywować do działania, zachęcać do uczenia się obcych języków.

28 grudnia odbył się już drugi etap prac. Mimo okresu międzyświątecznego, uczniowie III B przyszli do szkoły i od rana skuwali płytki, kładli gładzie oraz malowali ściany w sali 214. Za kilka tygodni klasa będzie wreszcie gotowa, a wtedy zaproszą na wielkie otwarcie. Z pewnością będzie się z czego cieszyć. Praca wykonana własnoręcznie przez uczniów to powód do dumy, zarówno dla szkoły, jak i samych uczniów.

Szkoła, która chce „wyposażyć” młodych ludzi nie tylko w wiedzę, ale również w potężną wiarę we własne możliwości – to naprawdę szkoła przyszłości. Oby było więcej podobnych inicjatyw.Uczniowie IV LO: – Pomożecie? Odpowiedzcie jak robotnicy Gierkowi…

 

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU