Turniej siatkarski w SP3 zakończony

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

W sobotę, 7 czerwca, w Szkole Podstawowej nr 3 w Płocku odbył się czwarty Rodzinny Turniej Rzucanki Siatkarskiej i Dwójek Siatkarskich dla rodziców i uczniów. W  rywalizacji wystartowało w sumie osiemnaście par.

Rywalizujące ekipy w “rzucance” zostały rozlosowane do dwóch grup eliminacyjnych, po których nastąpiła część pucharowa. I choć zawody toczyły się w wesołej atmosferze, nie obyło się bez emocji. Ostatecznie zwyciężyła Amelka Gawek z mamą, które w finale pokonały Oliwię Smakuszewską ze swoją rodzicielką 15:7. Trzecie miejsce zajął Igor Rosa z tatą.

Emocji nie brakowało także w turnieju siatkarskim. W fazie finałowej decydowały małe punkty, gdyż zacięta i wyrównana rywalizacja nie pozwoliła na bezpośrednie wyznaczenie kolejności w grupach eliminacyjnych. Najlepszą parą turnieju okazała się Oliwia Żaglewska i jej tata, którzy pokonali Olę Zając i jej tatę 20:17. Trzecie miejsce wywalczyli Ola Marchwińska z ojcem.

Tradycyjnie już, po zakończeniu rodzinnych zmagań został rozegrany mecz rodziców na dużym boisku. Podczas tego spotkania, rywalizujący dorośli mogli pokazać swoje umiejętności siatkarskie, zaś dzieci dopingowały swoich najbliższych.

Na kolejną edycję turniejów organizatorzy zapraszają w październiku.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji