REKLAMA

Tragiczny weekend: utonięcie, trzy wypadki i aż 8 potencjalnych morderców

REKLAMA

Trzy wypadki, aż 30 kolizji oraz 8 nietrzeźwych kierowców, a do tego utonięcie, kradzieże i 32 osoby doprowadzone do izby wytrzeźwień – to bilans minionego weekendu w kronice policyjnej.

Wszystkie trzy wypadki miały miejsce w piątek, 3 sierpnia. Do pierwszego z nich doszło na ul. Wyszogrodzkiej w Płocku.

– Policjanci na miejscu wstępnie ustalili, że kierujący samochodem marki Ford, 69-letni mieszkaniec Płocka, nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego pojazdu i uderzył w tył samochodu marki Rover – informuje Krzysztof Piasek, rzecznik płockiej policji. – W wyniku zdarzenia, pasażerka forda doznała obrażeń i została przewieziona do szpitala. Nie mamy informacji, aby obrażenia zagrażały jej życiu – wyjaśnia rzecznik.

Drugi wypadek miał miejsce na ul. Mickiewicza w Płocku.

– Policjanci na miejscu wstępnie ustalili, że jadący po chodniku rowerem 11-latek potrącił idącą chodnikiem 75-letnią kobietę. Kobieta doznała obrażeń ciała i została przewieziona do szpitala – mówi Krzysztof Piasek.

I w tym przypadku policja nie mamy informacji, aby obrażenia zagrażały życiu kobiety.

Trzeci z wypadków również miał miejsce na ul. Wyszogrodzkiej w Płocku.

– Policjanci na miejscu wstępnie ustalili, że kierujący samochodem fiat panda, 24-letni mężczyzna, wyjeżdżając z terenu salonu Forda potrącił jadącego chodnikiem 14-letniego rowerzystę. Chłopak doznał obrażeń ciała i został przewieziony do szpitala – wyjaśnia rzecznik płockiej policji.

Według wstępnych ustaleń, obrażenia nie zagrażają życiu chłopca.W miniony weekend mieliśmy prawdziwą plagę nietrzeźwych kierowców, którzy zostali zatrzymani w Płocku na ulicy: Kazimierza Wielkiego, Trasie ks. Popiełuszki i al. Armii Krajowej oraz na terenie powiatu płockiego w miejscowościach: Bodzanów (dwóch kierowców), Żerniki (gm. Brudzeń Duży), Setropie (gm. Drobin) i Drobin.

Nie zabrakło zdarzeń o charakterze kryminalnym.

  • 3 sierpnia w Płocku przy ul. Batalionu Parasol, włamano się do piwnicy, z której skradziono rower. Wartość strat to około 1,8 tys. zł.
  • 5 sierpnia w miejscowości Stary Duninów, włamano się do zakładu wulkanizacyjnego, z którego skradziono przedmioty różnego rodzaju o łącznej wartości około 6 tys. zł.

Jak informowaliśmy, do tragicznego zdarzenia doszło w niedzielę, 5 sierpnia, w miejscowości Nowe Rumunki. Topiły się tam dwie osoby, 15-letni chłopak i jego wujek. Niestety, 34-letniego mężczyzny, mieszkańca gm. Raciąż, nie udało się uratować. Przypomnijmy, że w miniony weekend dwie osoby utopiły się również w jeziorze Białe (pow. gostyniński).

Akcja ratunkowa w Nowych Rumunkach. Topiły się dwie osoby [AKTUALIZACJA]

Tragiczny weekend nad jeziorem. Dwie osoby nie żyją

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Popularne Dyskusje

Reklama

Przeczytaj

REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU