REKLAMA

To będzie 26 Bieg Wagarowicza!

REKLAMA

Już 26. raz odbędzie się Bieg Wagarowicza, który tradycyjnie przygotowany został w Zespole Szkół nr 1 w Płocku. Impreza została włączona do rywalizacji Płockiej Olimpiady Młodzieży.

grafika Biegu Wagarowicza

Bieg Wagarowicza odbędzie się 21 marca w Zespole Szkół nr 1 w Płocku. Pierwsze rozgrywki rozpoczną się już o godz. 10.50 w wykonaniu dziewcząt ze szkół ponadgimnazjalnych.

Biegi podzielono na dystanse 970 m, 1160 m oraz 1330 m  i kategorie wiekowe (chłopcy i dziewczęta w kategorii gimnazjalnej i ponadgimnazjalnej). W ramach 26. Biegu Wagarowicza, odbędą się 17. mistrzostwa Gimnazjum nr 1 w Płocku w biegach przełajowych oraz Mistrzostwa IV Liceum Ogólnokształcącego im. B. Krzywoustego (będzie to oddzielna klasyfikacja).

Celem imprezy jest upowszechnianie kultury fizycznej wśród dzieci i młodzieży, promowanie aktywności fizycznej poprzez udział w imprezie oraz popularyzacja biegania oraz kontynuowanie tradycji biegowych wśród dzieci i młodzieży.

Dla trzech najlepszych biegaczy w każdym biegu przewidziane są medale, dla sześciu dyplomy oraz okolicznościowe koszulki. Dekoracja odbędzie bezpośrednio po każdym biegu. Na bieżąco prowadzona będzie klasyfikacja medalowa szkół (o kolejności szkoły decyduje ilość zdobytych medali złotych, następnie srebrnych, brązowych, miejsc 4, 5, 6, itd.).Więcej informacji oraz regulamin na stronie Biegu Wagarowicza oraz na wydarzeniu na Facebooku.

Za nami Bieg Wagarowicza

 

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Przeczytaj

Reklama

REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU