Za nami Bieg Wagarowicza

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Zakończył się, jubileuszowy, 25. Bieg Wagarowicza, organizowany przez Zespół Szkół nr 1 w Płocku, Miejski Uczniowski Klub Sportowy “Płock oraz Miejski Zespół Obiektów Sportowych. W tym roku na starcie pojawiło się 813 uczniów.

W miniony poniedziałek uczniowie rywalizowali na trzech dystansach w różnych grupach wiekowych. Uczniowie szkół podstawowych biegli na dystansie 970 m, gimnazjaliści rywalizowali na dystansie 1160 m. Najstarsza grupa miała do pokonania 1330 metrów.

Zobaczcie, jakie były wyniki w poszczególnych kategoriach.

Dziewczęta rocznik 1997-1999

  1. Weronika Rorat
  2. Izabela Świerzewska
  3. Oliwia Dąbrowska
  4. Krzysztofa Warda
  5. Katarzyna Kochanowska
  6. Andżelika Mianecka

Chłopcy rocznik 1997-1999

  1. Piotr Różycki
  2. Adam Radwański
  3. Gabriel Mikołajewski
  4. Arkadiusz Jędrzejewski
  5. Dominik Milewski
  6. Julian Miecznikowski

Dziewczęta rocznik 2002

  1. Patrycja Gołębiewska
  2. Natalia Grudzień
  3. Anna Warda
  4. Wiktoria Raczyńska
  5. Zuzanna Budnicka
  6. Weronika Popiołek

Chłopcy rocznik 2002

  1. Jan Kustosik
  2. Jakub Graczyk
  3. Kacper Reduch
  4. Kamil Gabrysiak
  5. Wiktor Jagielski
  6. Kacper Wychmański

Dziewczęta rocznik 2001

  1. Agata Wojtycka
  2. Julia Mikucka
  3. Elżbieta Krzemińska
  4. Zuzanna Kolaska
  5. Milena Kaźmierowska
  6. Milena Antonowicz

Chłopcy rocznik 2001

  1. Janusz Ciosek
  2. Sebastian Bednarski
  3. Krystian Sobczak
  4. Bartłomiej Kaniewski
  5. Bartek Fularz
  6. Tomasz Antosik

Dziewczęta rocznik 2000

  1. Natalia Klekowicka
  2. Natalia Szymańska
  3. Julia Dietras
  4. Aleksandra Olek
  5. Emila Kowacik
  6. Wiktoria Dąbrowska

Chłopcy rocznik 2000

  1. Nataniel Skrobiński
  2. Arkadiusz Konopiński
  3. Sebastian Tarka
  4. Aleks Więczkowski
  5. Paweł Sikora
  6. Oskar Adamczyk

Dziewczęta rocznik 2005 i młodsze

  1. Zuzanna Skibińska
  2. Roksana Mazurek
  3. Agnieszka Źendarska
  4. Amelia Bielak
  5. Amelia Tarka
  6. Oliwia Paradowska

Chłopcy rocznik 2005 i młodsi

  1. Kuba Borucki
  2. Bartek Ciesielski
  3. Kacper Borucki
  4. Oliwier Klonowski
  5. Maciej Kisielewski
  6. Rafał Raukowski

Dziewczęta rocznik 2004

  1. Julia Czubakowska
  2. Oliwia Maciejewska
  3. Ola Rytczak
  4. Kinga Konopka
  5. Alicja Firszt
  6. Tamara Nolicka

Chłopcy rocznik 2004

  1. Michał Czubkaowski
  2. Kacper Mazurek
  3. Łukasz Jabłoński
  4. Oliwier Kurpiński
  5. Kacper Górczyński
  6. Szymon Rutkowski

Dziewczęta rocznik 2003

  1. Oliwia Antonowicz
  2. Klaudia Iwańska
  3. Natalia Gaulińska
  4. Oliwia Grzegrzółka
  5. Zuzanna Bartosiak
  6. Marta Bródka

Chłopcy rocznik 2003

  1. Kacper Wiśniewski
  2. Jan Kostrzewski
  3. Mateusz Atlak
  4. Szymon Wilk
  5. Szymon Kluska
  6. Krystian Kowalski

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji