REKLAMA

Targi ślubne w Płocku. Jakie atrakcje?

REKLAMA

Choć śluby najchętniej zawierane są wiosną, to narzeczeni często wiele miesięcy poświęcają na dopracowanie tego wyjątkowego dla nich dnia. Doskonałą okazją do przyspieszenia tych działań będą Targi Ślubne, które odbędą się 18 listopada w Teatrze Dramatycznym w Płocku.

Jak zapowiadają organizatorzy, 18 listopada br. odbędzie się największe wydarzenie branży ślubnej w Płocku.

– Targi ślubne to spotkania z ekspertami, porady, prezentacje, panele dyskusyjne oraz warsztaty. To również okazja do spotkania w jednym miejscu i czasie firm z wszystkich branż ślubnych – tłumaczą organizatorzy wydarzenia.

Na scenie zobaczymy pokazy, prezentacje, konkursy z cennymi nagrodami. Specjalne warsztaty poprowadzi gość specjalny – Jan Kliment, czeski tancerz występujący w „Tańcu z Gwiazdami”.

W gronie wystawców będą salony sukien ślubnych, salony mody męskiej, domy weselne, kwiaciarnie, firmy urozmaicające to ważne wydarzenie, fotografowie, salony kosmetyczne, jubilerzy, dekoratorzy wnętrz ślubnych czy konsultanci ślubni. Do wygrania będą nagrody, w tym m.in. garnitury męskie. Wejście płatne jest 7 zł od osoby.Szczegóły organizatorzy zamieszczają na bieżąco na swoim profilu facebookowym. PetroNews jest patronem medialnym wydarzenia.

 

artykuł sponsorowany

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Popularne Dyskusje

Reklama

Przeczytaj

REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU