Tancerki z Płocka w półfinale “Mam talent”!

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Coraz częściej mamy okazję oglądać płocczan na szklanym ekranie. Płocczanki Oliwia Bolimowska i Karolina Przybysz wystąpiły w sobotę w półfinale programu “Mam talent”. Zdolne tancerki, byłe podopieczne Studia Tańca FAME, zatańczyły wspólnie z grupą TV Project z Egurrola Dance Studio.

To, że w naszym mieście jest sporo zdolnych tancerzy, widać co roku chociażby podczas Fame Dance Festiwal. Wielokrotnie pisaliśmy również o sukcesach tancerek z Płocka na różnego rodzaju festiwalach i konkursach. W styczniu 2016 roku informowaliśmy natomiast o świetnym występie Oliwii Bolimowskiej, ówczesnej tancerki Studia Tańca FAME w programie “You Can Dance”. Wszyscy jurorzy byli wówczas zachwyceni jej występem, ale Michał Piróg uznał, że jest jeszcze zbyt młoda (miała 17 lat), przez co nie dojdzie do finału, a chciałby ją tam zobaczyć.

Od tego czasu sporo się zmieniło. Oliwia uczy się tańca w Egurrola Dance Studio i wraz z koleżanką, Karoliną Przybysz, jest członkiem zespołu TV Project. Dziewczęta z całą grupą pod okiem choreografa Art Golec nie tylko dostały się do programu “Mam talent”, ale i dotarły do półfinałów na żywo.

W sobotę, 28 października, zespół TV Project otworzył odcinek półfinałowy w bardzo dynamicznym stylu, do utworów Beyonce. Seksowne dziewczęta w dzikich fryzurach i eleganccy panowie porwali jury, które ruszało się w rytm tanecznych dźwięków.

– Zastanawiałem się jak otworzyć 10. edycję, żeby była niezwykła i to otwarcie było niezwykłe. Byliście mega profesjonalni, świetna choreografia, doskonałe napięcie – zachwalał Agustin Egurrola.

– Absolutnie wymiatacie, potwierdzam to – dodała Małgorzata Foremniak. – Wiedziałam, że tak będzie – dodała Agnieszka Chylińska.

O dalszych losach uczestników decydowało głosowanie SMS-owe. Ostatecznie grupa TV Project zakończyła półfinałową walkę w programie “Mam Talent” na 6. miejscu.

– Jesteśmy ogromnie dumni z tego, co pokazali dziś na scenie! Gratulacje dla tancerzy i choreografa Art Golec. Samo wejście do półfinałowej 40-tki jest wspaniałym osiągnięciem! Dziękujemy za emocje jakich nam dziś dostarczyliście. Jesteśmy pewni, że w tym sezonie jeszcze nie raz nas zaskoczycie! – z dumą napisali na profilu facebookowym Egurrola Dance Studio.

W pierwszym półfinale jubileuszowej edycji najwięcej głosów od widzów zdobyli Bracia Kłeczek. Za nimi byli Inna Biliaieva i Paweł Zaręba. Głosy jurorów przesądziły i jako druga do finału weszła Inna.

Gratulujemy zdolnym dziewczętom z naszego miasta i życzymy jeszcze wielu sukcesów tanecznym krokiem!

Kliknij i zobacz występ TV Project

Michał Piróg do płocczanki: Jestem pewien, że dojdziesz do odcinków na żywo!

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji