REKLAMA

Michał Piróg do płocczanki: Jestem pewien, że dojdziesz do odcinków na żywo!

REKLAMA

Tym razem nie mamy rewelacyjnych informacji o naszych zdolnych tancerzach, choć są i optymistyczne akcenty. Oliwia i Dariusz nie pojadą na Maltę z programem „You Can Dance”, mają jednak dużą szansę na jeszcze większy sukces w przyszłorocznej edycji programu.

Przypomnijmy, że nasi uzdolnieni tancerze, Oliwia Bolimowska i Dariusz Sas, przeszli precasting i dostali się do głównego etapu castingu programu „You Can Dance”. Tym samym, zostali zaproszeni do Warszawy, gdzie 11 i 12 stycznia walczyli o bilet na Maltę.

[button link=”http://petronews.pl/plocczanka-na-castingu-you-can-dance-trzymamy-kciuki/” target=”new” color=”#a711a5″]Płocczanka na castingu You Can Dance. Trzymamy kciuki![/button]

oliwia_bolimowskaTym razem nie udało się przejść tego etapu, co nie oznacza, że płocczanie się poddali. Tym bardziej, że opinie jury były przychylne. Zapytaliśmy młodych zawodników, jak wyglądał główny casting do programu YCD.

– Zaczęło się od tego, że weszłam na scenę i po rozmowie z jury zatańczyłam swoją solówkę – opowiada nam Oliwia Bolimowska, podopieczna Studia Tańca Fame. – Zaczął wypowiadać się Augustin Egurrola. Powiedział, że go zamurowało, że nie wie co powiedzieć i że jest w szoku, że w tak młodym wieku można tak zatańczyć. Kolejna była Ida Nowakowska, która powiedziała, że nie ma się do czego przyczepić, technicznie wszystko idealnie, stwierdziła też, że mam piękne linie nóg i stopy, a występ był idealny. Następnie wypowiadał się Gleba, podobnie jak pozostałym bardzo mu się podobało, powiedział że jestem dojrzałą tancerką, świadomą swojego ciała i tańca, że jest pod wrażeniem – relacjonuje na gorąco tancerka.

– W momencie, kiedy Augustin Egurrola łapał już za bilet, Michał Piróg zgodził się z całym jury, jednak powiedział, że według niego nie jestem jeszcze gotowa i jeżeli dostanę teraz bilet, bo na niego zasługuję, to nie jest pewny czy dostanę się do finałowej czternastki, a tam mnie widzi… Ale jeśli przyjadę za rok, to jest pewny, że jestem w stanie dojść do odcinków na żywo. Dlatego właśnie nie dostałam biletu…Czy po tylu pozytywnych opiniach, nie było to ogromne rozczarowanie? – Nie czuję smutku, nie załamałam się – mówi pozytywnie Oliwia. – Jestem bardzo szczęśliwa, że usłyszałam takie opinie na temat mojego występu i to od takich ludzi. Poza tym, to bardzo budujące, bo stawiają na mnie, że jestem w stanie dojść do odcinków na żywo, a o tym było mi ciężko nawet śnić. Więc nie poddaję się, będę ćwiczyć i za rok pojadę na pewno po obiecany bilet – podkreśla stanowczo młoda tancerka (przypomnijmy, że Oliwia ma tylko 17 lat).

[button link=”http://petronews.pl/na-castingu-you-can-dance-zatanczy-tez-darek-z-plocka/” target=”new” color=”#2a15c6″]Na castingu You Can Dance zatańczy też Darek z Płocka[/button]

Ze swojej podopiecznej zadowolona jest również Małgorzata Staniszewska, właścicielka i instruktorka Studia Tańca Fame. – Oliwia nie przeszła dalej, ale mnie duma rozpiera, bo dostała bardzo dobre opinie – mówi instruktorka.

dariusz_sas118-letni Dariusz Sas także nie zamierza się poddawać. – Nie udało mi się, bo za bardzo się zestresowałem – przyznaje szczerze. – Ale jestem zadowolony, będę miał przez następny rok dużo do myślenia, no i będę dużo trenował. W przyszłym roku pokażę klasę i wrócę z biletem, dokonam tego! – zapewnia.

Wierzymy w to i mocno trzymamy kciuki za naszych tancerzy!

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU