REKLAMA

Szósty tytuł mistrzowski trenera „Puncher” Płock

REKLAMA

Reprezentanci LKS „Puncher” Płock wywalczyli złoto i srebro Mistrzostw Polski Wojska Polskiego i Służb Mundurowych w Kickboxingu. Dla trenera Piotra Maślanki to szósty tytuł mistrzowski rywalizacji mundurowych.

Podczas Mistrzostw Polski Wojska Polskiego i Służb Mundurowych w Kickboxingu w Siedlcach dominowały płockie kluby. W trwającej od 24 do 26 września rywalizacji, jak już raportowaliśmy, Agata Fijałkowska wywalczyła dwa złote medale, tymczasem reprezentanci LKS „Puncher” Płock zdobyli złoto i srebro.

We współzawodnictwie na ringu i macie wystartowało 182 zawodników oraz zawodniczek, reprezentujących 52 jednostki służb z całej Polski. Wśród mundurowych, którzy stanęli do walki, był trener LKS „Puncher” Płock Piotr Maślanka oraz zawodnik Dariusz Krajewski.

Dla reprezentującego Samodzielny Pododdział Prewencji Policji w Płocku Dariusza Krajewskiego były to dopiero trzecie zawody w tej dyscyplinie. Kickboxer, rywalizując w kat. wag. -79 kg, podobnie jak w czerwcowym Pucharze Polski WP i SM, zdobył srebrny medal i tytuł wicemistrzowski.Trener LKS „Puncher” Płock Piotr Maślanka reprezentował Straż Pożarną z OSP Brwilno w kat. wag. -94 kg. Zawodnik wywalczył złoty medal i tym samym skompletował dublet sukcesów w krajowej kickboxerskiej rywalizacji rangi mistrzowskiej mundurowych. Wcześniej w tym roku zdobył złoto podczas pucharu Polski.

W ten sposób trener LKS „Puncher” Płock Piotr Maślanka zanotował swój szósty tytuł mistrzowski w Mistrzostwach Polski Wojska Polskiego i Służb Mundurowych w Kickboxingu.

fot. materiały prasowe

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Kolejny Artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

REKLAMA


  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU