Podwójne Mistrzostwo Polski dla płockiej kickboxerki

Przeczytajrównież

Agata Fijałkowska z UKS „Sanda” Płock wywalczyła pod koniec września dwa złote medale podczas Mistrzostw Polski Wojska Polskiego i Służb Mundurowych. Zawodniczka reprezentowała projekt „Wojownik Niezłomny”.

Od 24 do 26 września w Siedlcach odbywały się Mistrzostwa Polski Wojska Polskiego i Służb Mundurowych w Kickboxingu. W rywalizacji wzięła udział zawodniczka UKS „Sanda” Płock, Agata Fijałkowska.

Płocka kickboxerka wystartowała w formułach K1 oraz Kick Light. W formule K1 Agata Fijałkowska pokonała w półfinale Małgorzatę Ciesielską, a w finale stoczyła zwycięską walkę z Sarą Jóźwiak.

W formule Kicklight zawodniczka UKS „Sanda” Płock stoczyła trzy bardzo dobre walki. Jako pierwszą pokonała Sylwię Kaczor. Agata Fijałkowska zdołała zakończyć walkę przed czasem w drugiej rundzie.

Sędziowie jednogłośnie przyznali płockiej kickboxerce zwycięstwo w walce półfinałowej z Sarą Jóźwiak. Finał, werdyktem 3-0, Agata Fijałkowska wygrała z Alicją Celmer.

Reprezentantka projektu DWOT „Wojownik Niezłomny” i zawodniczka UKS „Sanda” Płock otrzymała wyróżnienie dla najlepszej zawodniczki mistrzostw.